pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Куркіна Сніжана Віталіївна

Kurkina

кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри, член Національної  Всеукраїнської музичної спілки України

Освіта:
Кіровоградське музичне училище (1996 р.),

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2001 р. Спеціальність: Музика

ORCID ID: 0000-0002-2009-1590

Профілі: Google Scholar, Web of Science

Дисципліни які викладає: Основний музичний інструмент (скрипка), Додатковий музичний інструмент, Світова художня культура з методикою викладання, Художня культура України, Історія європейської художньої культури.

Коло професійних інтересів: удосконалення навчально-виховного процесу у вищій та початковій школі засобами мистецьких дисциплін, теорія і практика естетичного виховання, історія вітчизняної та зарубіжної педагогіки.

Відзнаки:
Має грамоти, подяки від університету, міської й обласної ради.

Підвищення кваліфікації:

Сертифікати проходження підвищення кваліфікації

Репозитарій Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка  з публікаціями, підручниками, навчально-методичними посібниками, монографіями викладачів кафедри мистецької освіти.

Художньо-творча діяльність та громадська діяльність:

Здійснює керівництво кваліфікаційними роботами, є керівником студентського наукового гуртка «Актуальні проблеми викладання мистецьких, культурологічних дисциплін в закладах ЗЗСО», методистом навчальної і педагогічної практики студентів музичного відділення кафедри мистецької освіти, обіймає посаду завідувачки струнно-смичковим відділом КЗ «Музична школа №2 імені Ю.С. Мейтуса міста Кропивницького»