pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Лавриненко Світлана Олександрівна

Lavrinenko

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В.Винниченка, 2000р. Спеціальність: Початкове навчання і хореографія

Напрям наукової та професійної діяльності: Підготовка майбутніх учителів початкових класів до національного виховання засобами мистецтва.

Тема кандидатської дисертації: «Підготовка майбутніх вчителів початкових класів до національного виховання учнів засобами мистецтва», 2005 р.

ORCID ID: 0000-0001-6986-7807

Профілі: Google Scholar, Web of Science

Дисципліни які викладає: Історія мистецтва, Педагогічна майстерність хореографа-балетмейстера, Естетичне виховання особистості, Наукова та методична робота у сфері хореографії, Професійна етика.

Коло професійних інтересів: свідомість особистості та основні чинники її формування, культура та мистецтво, моральні засади суспільної та професійної діяльності, естетичне виховання.

Підвищення кваліфікації:

Сертифікати проходження підвищення кваліфікації

Науково-дослідна та міжнародна діяльність:

Репозитарій Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка  з публікаціями, підручниками, навчально-методичними посібниками, монографіями викладачів кафедри мистецької освіти.