pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти»

Всеукраїнська «Асоціація працівників дошкільної освіти» активно працює влітку. Не зважаючи на відпустки, продовжується співпраця викладачів різних університетів України, вихователів дошкільних закладів, вчителів шкіл.

29 липня 2020 р. викладачі факультету педагогіки дошкільної та початкової освіти (члени спілки) взяли участь в онлайн-заході, який модерувала шеф-редактор управлінських видань MCFR: Освіта, очільниця ВГО Ніна Омельяненко та завідувач лабораторії, викладач психолого-педагогічних дисциплін Лисичанського педагогічного коледжу Наталія Аль-Хамадані на тему «Блогосфера як засіб організації дистанційної роботи вихователя ЗДО».

Динамічне обговорення стосувалося питань інформатизації освіти, майбутнього дошкільної освіти в контексті інформатизації, створення блогів та нових компетенцій педагога-«дошкільника».

Цікава інформація, жива атмосфера спілкування, гарні емоції у підсумку.

Інформацію надала доцент Прибора Т. О.