pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Тиждень В. О. Сухомлинського на факультеті педагогіки та психології: Конкурс самоідентифікації

Студенти протягом тижня мали завдання провести самоспостереження й віднайти у собі риси, притаманні великому митцеві Василю Сухомлинському та проаналізувати їх прояв. За наслідками аналізу зняти короткі сторіс.

У конкурсі взяли участь майбутні вчителі початкових класів, вихователі дошкільних закладів, соціальні педагоги, психологи, фахівці корекційної освіти.

Метою такої активності був пошук студентами відповідей на питання доречності вибору майбутньої професії, осмислення складових гуманізму та глибокого наукового пізнання філософії В. О. Сухомлинського як педагога, психолога, особистості, директора школи, науковця, філолога, гуманіста, взірця для наслідування усіма учасниками освітнього процесу.

Працюючи над відео, студенти згуртувалися, соціалізувалися, відшукали окремі складові свого «Я образу», ознайомилися із життєвим й творчим шляхом нашого земляка, виявили творчість, усвідомили важливі життєві цінності й моральні закони.

Запрошуємо долучитися до перегляду віднайдених скарбів особистості Сухомлинського у майбутніх педагогів та психологів!