доктор педагогічних наук, Почесний професор університету та кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти.

Працює на кафедрі з 1959 року.

Тема кандидатської дисертації – «Підготовка майбутніх учителів до естетичного виховання учнів» (1973 р.)

Тема докторської дисертації – «Формування естетичної культури майбутніх учителів» (1995 р.)

Коло наукових інтересів: шляхи вдосконалення навчально-виховної роботи у вищій та початковій школі; проблеми формування естетичної культури у дітей та молоді.

Публікації: має більше 120 праць. Найважливіші наукові праці: «Формування естетичної культури майбутніх учителів (історико-педагогічний аспект 1860–1970 рр.)» (монографія), «Теорія і практика формування естетичної культури майбутніх учителів (історико-педагогічний аспект 1860–1990 рр.)» (монографія), «Науково-педагогічна спадщина Ткаченка І. Г. (1919–1994 рр.)» (монографія); «Естетичне та трудове виховання молодших школярів» (навчальний посібник), «Виховання культури поведінки молодших школярів» (навчальний посібник), «Педагогіка (Дидактика)» (навчальний посібник), «Педагогіка (Теорія виховання)» (навчальний посібник), «Правила культури поведінки» (навчальний посібник), «Короткий термінологічний словник з педагогіки», «Слово про вчителя» (Ювілейне есе).

Нагороди та досягнення: член громадської організації «Всеукраїнська асоціація Василя Сухомлинського»; голова Ради ветеранів університету; орден Трудового Червоного Прапора, медаль А. С. Макаренка, Заслужений працівник освіти України, почесні грамоти Міністерства освіти і науки України та Верховної Ради України, лауреат обласної премії імені Василя Сухомлинського, почесна відзнака Міністерства освіти і науки України за заслуги перед вищою освітою «Петра Могили», Відзнака міської Ради «За заслуги І і ІІ ступеню», почесний знак Міністерства освіти і науки України «За наукові досягнення», звання «Почесний професор університету» та «Почесний професор кафедри». Голова ради ветеранів університету.