pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Науково-практичний семінар «Використання сучасних технологій дистанційного навчання при підготовці практичних психологів»

30 жовтня 2020 р. на кафедрі практичної психології ЦДПУ імені Володимира Винниченка відбувся науково-практичний семінар «Використання сучасних технологій дистанційного навчання при підготовці практичних психологів».

Семінар у форматі онлайн провела доцент кафедри практичної психології, кандидат психологічних наук Мельничук Ірина Ярославівна, яка проаналізувала особливості використання різних платформ при навчанні майбутніх практичних психологів, зокрема поділилася досвідом роботи у Google Класі, продемонструвала особливості застосування Google форм. Викладачі кафедри обговорили особливості дистанційного навчання у Zoom і Google Meet, обмінялися досвідом викладання психологічних дисциплін з використанням сучасних технологій дистанційного навчання.

image001 result image002 result
image003 result image004 result

Дякуємо усім за змістовні, цікаві, творчі виступи на семінарі та бажаємо міцного здоров'я!