Освіта: Кіровоградський педагогічний університет імені Володимира Винниченка. Спеціальність «Методика та педагогіка середньої освіти. Географія та біологія», 2005 р.

Професійна діяльність:

• 2008 рр. – аспірантка кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна
  • 2008-2015 рр. — доцент кафедри соціально-економічної географії та регіонознавства Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна
  • з 2015 р. – начальник науково-дослідної частини, ст. викладач кафедри географії та геоекології ЦДПУ ім. В.Винниченка.

Науковий ступінь: кандидат географічних наук.

Тема дисертації: «Суспільно-географічні аспекти використання трудового потенціалу Харківської області», 2008 р.

Основні публікації:

Профіль автора GoogleScholar

Дисципліни, які викладає: картографія з основами топографії, проблеми соціально-економічного розвитку регіонів світу, історія та методологія географічної науки.