Наукові конференції ЦДУ

Алькала (Іспанія) – Кропивницький (Україна): зустріч студентів перекладацьких відділень

17 Листопада о 13:30 запрошуємо на онлайн-зустріч із вашими колегами –  студентами програми “Intercultural Communication and Public Service Interpreting and Translation” університету Алькали (Іспанія). Під час зустрічі ви зможете познайомитися і обговорити наступні теми:

1.Що вивчаємо? Курси, що (не) любимо (студенти з обох університетів)

2.Як навчаємось?

• Формат: пари, вдома, між двома стінками) (студенти з обох університетів)
  • Інструменти: CAT, MT, Quality assessment, TMS, corpora, terminology extraction tools, Programs for subtitling) – ділимося знахідками та технологічними рішеннями (студенти з обох університетів)

3. Чому навчаємось на перекладачів? Мотивація займатися усним чи письмовим перекладом? (студенти з обох університетів).

4. Перекладацький досвід поза навчальною аудиторією (краудсорсинг, фансаби, волонтерський)?

5. Чи перетнемося колись як професіонали?

• Якщо не передумали працювати в сфері лінгвістичних послуг – де (ким) себе бачите? (студенти з обох університетів).
  • Якщо передумали – розкажіть про ваші плани. (студенти з обох університетів).

Зустріч відбудеться в ZOOM:
Topic: Alcalá - Kropyvnytskyi STUDENTS MEETING
Time: Nov 17, 2022 13:30 Kyiv