image001

У Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка працює єдиний в Україні ліцензований Державною Акредитаційною Комісією Міністерства освіти і науки України МОВНИЙ ЦЕНТР з удосконалення володінням іноземними мовами (англійською та німецькою)!

Ліцензія № 328840 серії АВ від 19 липня 2007 року на право надання факультетом іноземних мов Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (ЦДПУ) освітньої послуги  «Підвищення кваліфікації володіння англійською або німецькою мовою»  для усіх верств населення за програмами:

 1. “Англійська мова за професійним спрямуванням для держслужбовців та керівних кадрів сфери виробництва”
 2. “Англійська мова за професійним спрямуванням для працівників територіальних установ органів управління МВД та МНС України”
 3. “Розмовна англійська мова. Початковий рівень (А)”
 4. “Розмовна англійська мова. Середній рівень (B)”
 5. “Розмовна англійська мова. Достатній рівень (C)”
 6. “Розмовна німецька мова за професійним спрямуванням”
 7. “Розмовна німецька мова. Початковий рівень (А)”
 8. “Розмовна німецька мова. Середній рівень (B)”
 9. “Розмовна німецька мова. Достатній рівень (C)”

була надана Державною Акредитаційною Комісією (ДАК) Міністерства освіти і науки України. У грудні 2014 року освітня послуга  «Підвищення кваліфікації володіння англійською або німецькою мовою» факультетом іноземних мов була проліцензована повторно та затверджена ДАК  Міністерства освіти і науки України  – ліцензія  № 527692 серії АE від 15 грудня 2014 року.

Для успішної роботи вище вказаної освітньої послуги на факультеті іноземних мов у 2007 році був створений Мовний центр (МЦ), викладачами якого є висококваліфіковані викладачі факультету іноземних мов та численні зарубіжні науковці. За роки своєї успішної роботи Мовний центр надав освітню послугу з підвищення кваліфікації володіння іноземними мовами понад 1000 слухачам МЦ. Сьогодні в Мовному центрі навчаються слухачі за різними рівнями комунікативної підготовки, які бажають удосконалити свої уміння та навички володіння іноземними мовами, а то й опанувати одну  з іноземних мов, починаючи з нульового рівня.

Факультет іноземних мов нашого університету широковідомий по всій Україні не тільки якісною підготовкою фахівців та висококваліфікованими викладачами, а й залученням до навчального процесу новітніх інноваційних технологій та методик навчання.

image003Керує Мовним центром декан факультету іноземних мов, професор Олександр Миколайович Білоус, автор багатьох підручників і посібників з німецької мови та теорії і практики перекладу(на фото).

Методичною роботою Центру керують Валентина Юліївна Паращук(на фото зліва), професор кафедри германської філології, автор-розробник підручників, посібників з англійської мови та доктор філологічних наук, доцент Алла Леонідівна Міщенко(на фото зправа), випускниця багатьох програм академічних обмінів DAAD ФРН та OeaD Австрія.

image006

                                                                     

image002

Усю необхідну інформацію та поради щодо курсів та програм надасть секретар Мовного центру, кандидат філологічних наук Юлія Миколаївна Верещак.

Слухачі наших курсів мають нагоду опановувати мову за допомогою висококваліфікованих викладачів факультету іноземних мов, які постійно вдосконалюють професійні навички як в Україні, так і за кордоном в найпрестижніших університетах світу.

Окрім досвіду та професіоналізму викладачів, Мовний центр може також запропонувати слухачам навчально-методичну та художню літературу, гнучкий графік занять, доступні ціни за навчання, які прораховує бухгалтерія ЦДПУ. Для прикладу, курс з вивчення розмовної англійської / німецької мови за різними рівнями тривалістю три місяці коштує на сьогоднішній день 1500-2400 гривень на одного слухача в залежності від кількості слухачів у групі.

Після закінчення однієї із запропонованих програм, за  умови складання відповідного іспиту,  випускники Мовного центру отримують ПОСВІДЧЕННЯ державного зразка, а без складання іспиту – СЕРТИФІКАТ із зазначенням рівня володіння іноземною мовою.

image009Кожного року у Мовному центрі ЦДПУ працюють представники міжнародних  програм з викладання чи то англійської, чи німецької мов. Так, у 2014-2015 навчальному році. у Мовному центрі працює стипендіат програми імені Фулбрайта Ен Джокондіні (м. Гранд Репідз, США),а в 2017-2018 навчальному році - Бетсі Фосет (Коледж Лютера, США).

FosetBetsiЦе чудова нагода для усіх слухачів Мовного центру спілкуватися з природним носієм мови, вдосконалювати свої мовленнєві навички, вивчати культуру країн, мова яких вивчається.

Наші іноземні викладачі завжди пропонують низку безкоштовних освітньо-культурних заходів, спрямованих на створенні невимушеної дружньої атмосфери для студентів та слухачів будь-якого рівня. Крім того, вчителі іноземних мов регіону можуть відвідати методичні семінари від наших чисельних партнерів, де вони отримають можливість не лише підвищити власний професійний рівень, але і поділитись досвідом викладання з колегами-однодумцями.

foto1Щорічно Факультет іноземних мов запрошує вчених та науковців прийняти участь у міжнародній конференції «Мови і світ». Мовний центр активно приймає участь у підготовці матеріалів до публікації у фаховому збірнику та проведенні самої конференції. Наші постійні гості широко відомі в Європі та світі в галузі перекладознавства, лінгвістики та викладання. Так, в 2017 році під час конференції наші гості та учасники могли відвідати воркшопи Доктора Філософії Майкла Бека, лектора DAAD в Львівському Національному Університеті ім..І.Франка, та Доктора Філософії Любомира Бораковського, викладача курсу Міжкультурної комунікації та Перекладознавства в Львівському Національному Університеті ім.І.Франка.

ЦІКАВА ІНФОРМАЦІЯ!

Починаючи з вересня місяця 2011 року у нашому Мовному центрі пройшли курси підвищення кваліфікаціїволодіння іноземними мовами 160 диспетчерів МНС у Кіровоградській області, а також  90 співробітників центральних органів виконавчої влади, які були залучені до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Основною метою курсу було формування у співробітників правоохоронних органів, державної митної служби, офіцерів та солдатів прикордонних військ України мовної, комунікативної та соціокультурної компетенцій, які забезпечили працівникам названих організацій, установ та служб якісне виконання своїх службових обов’язків під час проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 р.

 Мовний центр також співпрацює зі Школою вищого корпусу державної служби України, так у 2010-2011 н.р. 30 державних службовців і посадових осіб органів місцевого самоврядування отримали свідоцтва про виконання програми курсів підвищення кваліфікації з англійської та німецької мов. У вересні – листопаді 2011/2012 н.р. 46 державних службовців удосконалювали свої знання з англійської мови у нашому Мовному центрі.

З лютого 2015 року по грудень 2017 року підвищення кваліфікації володіння англійською та німецькою мовами у Мовному центрі проходили фахівці керівного складу ПАО «Гідросила», ЗАО «Гідросила ЛЕДА», ПАО «Гідросила АПМ», ПАО «Торгівельний дім «Гідросила», ПАТ «Червона зірка».

В період з жовтня 2016 по грудень 2017 слухачами курсів Мовного Центру стали працівники Державної Міграційної Служби у м. Кропивницькому та викладачі Донецького Національного Медичного Університету. Глобалізація та розширення міжнародних зв’язків ставить нові вимоги перед свідомими громадянами сучасного світу, тому знання як мінімум однієї іноземної мови на високому розмовному рівні є обов’язковою складовою резюме кожного, хто мріє про успішну кар’єру.

З червня місяця 2015 року започатковано співпрацю Мовного центу КДПУ з Оксфорд клас, сертифікованим екзаменаційним центром UA009 (м. Київ), з метою підготовки до складання міжнародних Кембріджських іспитів для дітей та дорослих. 25 червня 2015 року фахівці Центру Оксфорд клас – Дарина Сіжук,CambridgeEnglishConsultantinUkraine, Надія Приступа, CentreExamsManager, та Олена Шаповаленко, SpeakingExaminer (YLE, KET, PET, First, CAE), провели семінар «CAMBRIDG ENGLISH SEMINAR: ADD CAMBRID GETOYOURCV» для викладачів англійської мови КДПУ та вчителів англійської мови м. Кіровограда, під час якого поділились досвідом підготовки до Кембріджських іспитів і секретами їхнього успішного проходження.

З вересня місяця 2015 року у Мовному центрі КДПУ оголошено набір у групи дорослих і дітей для підготовки до складання міжнародних Кембріджських іспитів YLE, KET, PET, First, CAE. Складання цих іспитів з метою отримання міжнародного сертифікату відбуватиметься після завершення курсів на базі Мовного центру штатними екзаменаторами Центру Оксфорд клас.

Мовний Центр тісно співпрацює з Pearson Dinternal та National Geographic Learning. Наші партнери забезпечують нас найновітнішою літературою, презентують останні розробки в сфері вивчення мов та проводять методичні семінари для викладачів університету та шкіл міста на базі Мовного Центру. Також наша співпраця дозволяє запропонувати слухачам складання іспиту з обраної мови на отримання міжнародного сертифікату: PTE, IELTS, FCE, PET, KET та інш.

Слухачами нашого Центру стають люди самого різного віку. Так з жовтня 2017 року майже 80 осіб – студентів Університету «Третій Вік – Натхнення» - вивчають англійську та німецьку мови на базі Мовного Центру. Для викладачів та студентів це не просто можливість працювати та вдосконалювати професійні навички при роботи з студентами поважного віку, але і отримувати натхнення на багато років вперед, тому що Університет «Третій Вік» заряджає нас всіх енергією та ставить нові далекосяжні задачі.

Не забуваємо ми і про молодших товаришів. В канікулярний період в школах України працюють Мовні табори. Ми завжди раді бачити їх гостями факультету та Мовного Центру. Школярі та студенти Кіровоградщини завжди з нетерпінням чекають відвідин Австрійської фахової бібліотеки імені Бернхарда Штільфріда, Музею техніки минулих століть, Археологічного музею, розташованих у стінах ЦДПУ, та цікавих екскурсій університетом. Все це Мовний Центр здійснює за допомого студентів молодших курсів факультету, які радо проводять гостей своєю Alma Mater та завершують екскурсію відвідинами їдальні, де смачно попоївши студентського обіду, вже точно визначишся з вузом на майбутнє.

Навчальні програми Мовного центру

 1. Програма підготовки з англійської / німецької мови до зовнішнього незалежного оцінювання та вступу на факультет іноземних мов ЦДПУ або мовних факультетів інших вищих закладів Україні.
  Термін навчання: два і більше семестри (по 72 академічні години). Зміст навчання визначений вимогами вступного іспиту з англійської/німецької мови.
  image016
 2. Програма з вивчення розмовної англійської / німецької мови за різними рівнями.
  “ElementaryEnglish / StartDeutsch 1”, “StartDeutsch 2” (розмовна англійська/німецька: початковий рівень для тих, хто бажає вивчати мову «з нуля»; “IntermediateEnglish/ZertifikatDeutsch” (розмовна англійська/німецька: середній рівень для тих, хто бажає вдосконалювати мову з базовим рівнем володіння В1, В2); “AdvancedEnglish/ZentraleMittelstufenprufung” (розмовна англійська/німецька: вищий рівень для тих, хто бажає вдосконалювати мову з рівнем володіння С1).
  Термін навчання: два і більше семестри (144 академічні години).
  image017
 3. Програмапідготовки до складання міжнародних кваліфікаційних іспитів з англійської/німецької мови.
  З англійської мови ТОЕFL, ІЕLTS та стандартизованих тестів АСТ, SАТ та з німецької мови – ZertifikatDeutsch /В1, В2/, ZentraleMittelstufenprüfung /С1/, ZentraleOberstufenprüfung /С2/ для подальшого вступу до університетів США, Великої Британії, Німеччини, Австрії та інших країн. Зміст навчання визначений вимогами до зазначених кваліфікаційних іспитів і тестів.
  Термін навчання: 1 семестр – 72 академічні години.
 4. Програма підготовки до складання кандидатського іспиту з англійської/німецької мови.
  Термін навчання: двічі на навчальний рік: 15.09 – 31.10 та 15.03. – 01.05. Зміст навчання визначається вимогами до іспиту кандидатського мінімуму з англійської/німецької мови в ЦДПУ.
  image018
 5. Програма підготовки до складання екзамену з англійської/німецької мови для вступу в магістратуру.
  Термін навчання: 1 семестр (72 академічні години).
 6. Програма підвищення кваліфікації з англійської/німецької мови для вчителів середніх шкіл та викладачів ВНЗ.
  Пропонуються такі варіанти програм:
  • "Програма підвищення кваліфікації" (з відривом від виробництва)терміном на 1  місяць загальним обсягом  144 години, 36 годин на тиждень;
  • "Програма підвищення кваліфікації" (без відриву від виробництва)терміном на 5 місяців загальним обсягом 144 години, заняття: субота-неділя, 6-8 годин на день;
  • "Тематичні семінари з фахового та професійного інформування вчителів англійської/німецької мови" (1 день, 8 годин на день);
  • "Тематичні семінари з фахового та професійного інформування вчителів англійської/німецької мови" (1 тиждень, 40 годин).
 7. Програма з вивчення розмовної англійської/німецької мови для дітей різних вікових груп.
  Термін навчання: 1 семестр (72 академічні години).

Зміст програм кожного рівня спрямований на розвиток, головним чином, навичок говоріння, а також аудіювання, читання та письма. У процесі викладання використовується інтерактивна методика навчання, навчальні курси провідних видавництв Великої Британії, США, Німеччини, Австрії.

image019

Зміст програм підвищення кваліфікації охоплює три складові:

 1. Практика англійської/німецької мови, метою якого є вдосконалення всіх мовленнєвих умінь з англійської/німецької мови: говоріння, аудіювання, читання, письмо, корекція вимовних та граматичних навичок, розширення словникового запасу.
 2. Новітні тенденції у навчанні англійської/німецької мови – ця складова спрямована на інформування вчителя у галузі нових, ефективних методів навчання.
 3. Культура англомовних/німецькомовних країн – ця складова передбачає ознайомлення вчителів з новітніми тенденціями розвитку культур англомовних/німецькомовних країн.

Після успішного закінчення щонайменше однієї з вищеназваних програм слухачі отримують сертифікат Мовного центру про підвищення ними рівня володіння іноземною мовою!

Важливо пам’ятати, що ми цінуємо кожного студента, тому ваша думка важлива для нас. Ми врахуємо всі ваші побажання та запропонуємо вам найоптимальніший час та термін навчання в залежності від вашої мети вивчення мови.

Тож щиро запрошуємо до нашого Мовного центру усіх бажаючих вивчити чи удосконалити знання і навички володіння англійською або німецькою мовами!

Крокуймо разом до успішного майбутнього!

ЯКІСТЬ ГАРАНТУЄМО!

Довідки за адресою:

вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький, 25006,

навчальний корпус № 4, кімната № 617.

Моб.тел.: 095-713-97-08

E-mail: obilous@kspu.kr.ua

language@kspu.kr.ua