Інститут безпеки та управління Поморської академії в Слупську запрошує на першу лекцію третього випуску програми «Лекція на 5+». Лекція відбудеться 19 травня 2022 року та розпочнеться о 18:00 (GMT+1).

Подія буде доступна на платформі вебінару ClickMeeting та транслюватиметься на каналі YouTube.

Це можливість закінчити магістратуру у Швеції для лідерів, які мріють зробити свій вклад у сталий екологічний, соціальний та економічний розвиток України.

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір студентів та аспірантів закладів вищої освіти на онлайн-модулі EU Study Days in Ukraine (Єврошколи), які відбудуться у березні-травні 2022 року.

Запрошуємо активних студентів до участі у воркшопі, який присвячено «Політиці природи» (Politics of Nature) та організовано Українсько-данським молодіжним домом — настільній грі, що знайомить з альтернативним поглядом на реальність і навчає ухвалювати демократичні рішення.

«СВІТОВИЙ РОЗВИТОК НАУКИ ТА ТЕХНІКИ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ»
18 січня 2022 р.
м. Київ

Метою проведення науково-практичної конференції є розгляд проблем та перспектив розвитку науки в сучасних умовах, налагодження співпраці та обміну досвідом між студентами, науковцями та практичними працівниками різних країн.

Планується робота за наступними секціями: