Кафедра права та правоохоронної діяльності  ЦДУ імені Володимира Винниченка ініціювала підписання угоди про співробітництво між Академією «Bolashaq» Республіки Казахстан та Університетом, що сприятиме зростанню освітніх закладів на науковій та освітній ниві з юридичного фаху. Угоду підписали ректор ЦДУ імені Володимира Винниченка Євген Соболь та ректор Академії «Bolashaq» Гульнара Рисмагамбетова.

Інформацію надано факультетом історії, бізнес-освіти та права

Кафедра теорії і методики фізичного виховання ЦДУ імені Володимира Винниченка ініціювала підписання угоди про співробітництво між Сілезькою академією (Катовіце, Польща) та Центральноукраїнським державним університетом імені Володимира Винниченка. Угоду підписали ректор ЦДУ Євген Соболь та ректор Сілезької Академії Александр Остенда.

За ініціативи та підтримки Генерального директорату Європейської Комісії з письмового перекладу 19-21 жовтня в Празі (Чеська республіка) відбулась чергова зустріч гарантів понад 40 європейських навчально-освітніх програм, що забезпечують підготовку магістрів із перекладу, яка максимально відповідає вимогам перекладацької та локалізаційної індустрії. Належність до EMT (European Master´s in Translation) – своєрідний знак як для університету, що готує фахівців, так і для студентів, які отримують у них магістерський ступінь.

Dear UTTERLY partners!

PNPU is greatly honoured and delighted to announce a new cycle of lectures delivered by Prof. Jan Borm, the Vice-President in International Relations from the University of Versailles Saint-Quentin-en-Yvelines.

This series of lectures includes the following topics:

Наш університет уклав угоду з ТОВ «Profiteam», яке має ліцензію на провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном. Тож тепер під час канікул ви маєте чудову нагоду попрацювати в країнах Європи, здобути досвід та заробити кошти.

Інформацію надано навчально-науковим відділом