Наш університет уклав угоду з ТОВ «Profiteam», яке має ліцензію на провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном. Тож тепер під час канікул ви маєте чудову нагоду попрацювати в країнах Європи, здобути досвід та заробити кошти.

Інформацію надано навчально-науковим відділом

Ми запрошуємо вас взяти участь у програмі Chevening – престижній можливості від британського уряду, яка дозволяє людям з лідерським баченням отримати магістерську освіту у Сполученому Королівстві.

Інформацію надано навчально-науковим відділом

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка та Університет комп’ютерних наук і технологій STEKOM (Семаранг, Центральна Ява, Індонезія) підписали меморандум про співпрацю. Висловлюючи намір спільно розвивати й розширювати співробітництво в галузі освіти та наукових досліджень, сторони погодилися на:

У червні для вчених відбудеться серія безоплатних вебінарів щодо використання платформи Web of Science.

В обміні можуть взяти участь студенти-бакалаври всіх спеціальностей, крім студентів 1 курсу та останнього семестру випускного курсу всіх освітніх рівнів державної та комерційної форми навчання. Договір про співпрацю між ЦДПУ ім. В. Винниченка і Поморською Академією в м.Слупськ (Польща) надає можливість студентам нашого університету паралельно і безкоштовно навчатися у державному польському вищому навчальному закладі протягом одного семестру.