Міжнародна діяльність

Можливості для українських учасників у програмі «Горизонт Європа»

Сьогодні представник міжнародного відділу ЦДУ імені В.Винниченка Саркісян Тетяна Олегівна взяла участь у вебінарі «Можливості для українських учасників та особливості створення консорціуму у програмі «Горизонт Європа» за напрямом «Дослідницькі інфраструктури» у межах проєкту Talking about my idea».

«Солідарні з Україною»

29 лютого декан факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій, кандидат педагогічних наук, доцент Габелко Олена Миколаївна взяла участь у міжнародній конференції «Солідарні з Україною», яку організовував  WSG University ( Бидгощ, Польща). Говорили про шлях України до ЄС, про підтримку наших іноземних партнерів в усіх сферах.

Запрошуємо взяти участь у практичному вебінарі «Еразмус+»

Запрошуємо взяти участь у практичному вебінарі «Еразмус+» для молоді і спорту: як писати успішні проєкти для розбудови потенціалу», де Ви дізнаєтесь про лайфхаки пошуку партнерів та заповнення аплікаціних форм від ЕАСЕА та команд-переможців проєктів з розвитку потенціалу у сферах МОЛОДІ та СПОРТУ.

ЦДУ ім. В.Винниченка увійшов до складу ЗВО, які братимуть участь у Проєкті DILLUGIS

Проєкт DILLUGIS (Digital Labs & Lectures for Ukrainian, German & International Students) передбачає залучення студентів та викладачів НУ «Запорізька політехніка», НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Одеського державного аграрного університету, Київського національного університету будівництва та архітектури, Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка до цифрового навчання за окремими курсами освітньої програми «Цифрові технології і менеджмент» Східно-Баварського університету Амберг-Вайден.

Стипендія імені Піни Бауш

Мрієте втілити хореографічний проєкт разом із партнером, не переймаючись за гроші? Тоді ця можливість для вас!

Стипендія імені Піни Бауш пропонує до 2500 євро на вивчення танцю, опанування нової техніки або методів роботи. Створювати новий твір не потрібно. Програма профінансує понад три місяці роботи між вереснем 2024 року та серпнем 2025 року.