Робота з іноземними студентами

Що треба знати після отримання запрошення

Після отримання запрошення на навчання, іноземні абітурієнти повинні звернутися до найближчого посольства України та отримати довгострокову візу типу D «Студентську візу».

Щоб подати заявку на «Студентську візу», іноземний абітурієнт повинен мати оригінальний лист-запрошення та оригінальні легалізовані документи про освіту, видані навчальними закладами інших країн, необхідні для вступу.

ПРИЇЗД ДО УКРАЇНИ Перед приїздом в Україну заявник повинен повідомити Міжнародний центр про точну дату, час та спосіб прибуття (літак, потяг тощо). Процедура зустрічі вимагає спеціального «Листа про зустріч», який надсилається на Прикордонну службу України та до УДЦМО.

Після приїзду в Україну, абітурієнт подає всі необхідні документи для вступу в університет в приймальну комісію, здає вступні випробування, підписує контракт на навчання, оформлюється на проживання у гуртожитку та проплачує навчання і проживання в гуртожитку.

Університет забезпечує своєчасне подання документів до територіальних органів Державної міграційної служби України для оформлення зарахованим на навчання іноземцям в установленому законодавством порядку посвідок на тимчасове проживання на період навчання. Посвідка – це документ, що посвідчує особу іноземця або особу без громадянства та підтверджує правові підстави тимчасового проживання в Україні. Посвідка видається на період навчання, який визначається наказом по університету відповідно до встановлених періодів навчання для іноземних студентів.

Для підготовки повного пакету документів для подальшої реєстрації Посвідки іноземець або особа без громадянства, яка прибула в Україну з метою навчання, подає до Міжнародного центру такі документи:

• паспорт або документ, що посвідчує особу, із візою типу D (D-13), якщо інше не передбачено законодавством та міжнародними угодамиУкраїни;
  • переклад українською мовою паспорта (або документа, що посвідчує особу) з персональними даними, засвідченими державним нотаріусом в Україні;
  • дійсне медичне страхування на весь період навчання.

Дані документи необхідно надати Міжнародному центру протягом п'яти робочих днів після прибуття до ЦДУ ім. В. Винниченка, але не пізніше ніж за 30 днів до закінчення терміну дії візи.

Проживання та харчування Університет пропонує гуртожиток для студентів вартістю 520 грн. на місяць, а також харчування – 135 грн на день і вище.

Електронна адреса Міжнародного центру по роботі з іноземцями ЦДУ ім. В. Винниченка:  [email protected]