запрошує до співпраці та надає інформацію про щорічні конкурси для науковців, викладачів, студентів старших курсів та випускників ЗВО

Семестрове навчання у Польщі!
Відкрито конкурсний набір студентів
на семестровий обмін у Поморську академію в Слупську (Польща)
протягом осіннього семестру
з жовтня 2019 по 30.01.2020 н.р.

Інформацію надано навчально-науковим відділом

Цікавить вища освіта в США?

Які ж особливості американської вищої школи роблять її такою привабливою?

ЗАПРОШУЕМО НА ІНФОРМАЦІЙНУ ЗУСТРІЧ

Інформацію надано навчально-науковим відділом

Університет м. Грац запрошує до участі у Міжнародній літній школі “Radical (Dis)Engagement: Satte – Society - Religion” у місті Сегау, яка відбудеться з 30 червня по 13 липня 2019 року у Штриї, Австрія. Школа спрямована на міждисциплінарне вивчення змін у сучасному суспільстві, державотворенні та релігії.

Інформацію надано навчально-науковим відділом

У 2019 році уряд Китайської Народної Республіки надав громадянам України 60 стипендій на 2019-2020 навчальний рік згідно з умовами двосторонньої угоди між Україною та КНР, а також зважаючи на наміри розширити співробітництво в галузі освіти.

Інформацію надано навчально-науковим відділом

Триває конкурс для участі у програмі Mitacs Globalink Research Internship!

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. Щороку з травня по вересень учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук.

Інформацію надано навчально-науковим відділом

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ МИСТЕЦЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ДИПЛОМ БАКАЛАВРА У ПОЛЬЩІ!

Відкрито конкурсний набір студентів на навчання за програмою подвійного диплому

у Поморській академії в м. Слупськ (Польща)

До конкурсу за програмою подвійного диплому запрошуються студенти спеціальності 014.13 Середня освіта. “Музичне мистецтво та художня культура” державної та комерційної форми навчання. Договір про співпрацю між ЦДПУ ім. В. Винниченка і Поморською академією в м. Слупськ (Польща) надає можливість студентам нашого університету паралельно навчатися у державному польському вищому навчальному закладі протягом трьох років і отримати диплом про освіту двох університетів.

Інформацію надано навчально-науковим відділом

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ!

Семестрове навчання у Польщі!

Відкрито конкурсний набір студентів на семестровий обмін у Поморську академію в Слупську (Польща) протягом осіннього семестру з 1.10.2018 по 30.01.2019

В обміні можуть взяти участь студенти всіх спеціальностей, крім студентів 1 курсу та останнього семестру випускного курсу всіх освітніх рівнів державної та комерційної форми навчання. Договір про співпрацю між ЦДПУ ім. В. Винниченка і Поморською академією в м. Слупськ (Польща) надає можливість студентам нашого університету паралельно безкоштовно навчатися у державному польському вищому навчальному закладі протягом семестру.

Інформацію надано навчально-науковим відділом

Прес-служба Міністерства освіти і науки України повідомляє, що Уряд Казахстану, в межах двосторонньої угоди про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Казахстану, виділив для українців 30 стипендій для навчання у вищих навчальних закладах на рівні бакалавр та 10 стипендій для навчання на магістерському рівні. Вибір навчального закладу та спеціальності – за кандидатом.

Інформацію надано навчально-науковим відділом

Міністерство освіти і науки України та Департамент науки та технологій Уряду Республіки Індія запрошують до участі у конкурсі спільних українсько-індійських науково-дослідних проектів для реалізації у 2019-2021 рр.