доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри музичного мистецтва і хореографії Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка

Контакти:

Робоча адреса: м. Кропивницький 25006, вул.Шевченка, 1.
Телефон робочий: (0522) 22-47-73, моб. тел: 066-486-24-19
e-mail: cherkasov_2807@ukr.net

декан мистецького факультету, доктор педагогічних наук, професор кафедри музичного мистецтва і хореографії.

Контакти:

Робоча адреса: м. Кропивницький (Кіровоград), 25006, вул. Шевченка, 1.
Телефон робочий (0522) 22-47-73.

Коротков Анатолій Єгорович

професор кафедри музичного мистецтва і хореографії, Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, народний артист України.

Контакти:

Робоча адреса: м. Кропивницький 25006, вул. Шевченка, 1.

Телефон робочий: (0522) 22-47-73

Наукова біографія

1974 року закінчив філологічний факультет Кіровоградського державного педагогічного інституту ім. О. С. Пушкіна.

З 1989 року працює у КДПУ ім. В. Винниченка, 1991 року отримав вчене звання доцента, з 1994 року по 2018 рік Анатолій Коротков очолював кафедру хореографічних дисциплін. 1996 року отримав вчене звання професора. Професор Коротков А.Є. є членом вченої ради Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Під час роботи в університеті брав участь у розробці державних стандартів вищої освіти з хореографії. Очолює студентську наукову групу, до складу якої входять студенти ІІ, IV курсів та I курсу магістратури. Тема, над якою працюють студенти: «Застосування новітніх технологій у навчанні хореографії дітей початкових класів».

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичного мистецтва і хореографії Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Контакти:
Робоча адреса: м. Кропивницький (Кіровоград), 25006, вул. Шевченка, 1.
Телефон робочий (0522) 22-47-73.

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичного мистецтва і хореографії Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка

Наталя Свещинська народилася 28 червня 1970 року в  Кіровограді.

З 1986 по 1990 рік навчалася в Кіровоградському музичному училищі на відділі фортепіано, з 1995 по 2000 рік – у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка. Одночасно закінчила магістратуру. Потім вступила до аспірантури при КДПУ ім. В. Винниченка.

2005 року успішно захистила дисертацію на тему “Формування ціннісних орієнтацій майбутніх учителів засобами сучасної фортепіанної музики” та здобула вчений ступінь кандидата педагогічних наук.