Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичного мистецтва і хореографії Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка

Наталя Свещинська народилася 28 червня 1970 року в  Кіровограді.

З 1986 по 1990 рік навчалася в Кіровоградському музичному училищі на відділі фортепіано, з 1995 по 2000 рік – у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка. Одночасно закінчила магістратуру. Потім вступила до аспірантури при КДПУ ім. В. Винниченка.

2005 року успішно захистила дисертацію на тему “Формування ціннісних орієнтацій майбутніх учителів засобами сучасної фортепіанної музики” та здобула вчений ступінь кандидата педагогічних наук.

На кафедрі музичного мистецтва і хореографії працює з 2000 року.

Опублікувала ряд статей: “Формування ціннісних орієнтацій студентської молоді засобами сучасної фортепіанної музики” (Кіровоград, 2001), “Актуальні проблеми підготовки педагогічних працівників художнього профілю засобами сучасної музики” (Кіровоград, 2003), “Проблема формування ціннісних орієнтацій особи у музичній педагогіці” (Кіровоград, 2003); навчальний посібник для студентів музично-педагогічних факультетів вищих навчальних закладів “Новий образ фортепіано в сучасній музичній культурі” (Дніпропетровськ, 2002) та ін.