Народний артист України, доцент, завідувач секції сольного співу  доцент кафедри вокально-хорових дисциплін та методики музичного виховання

Заклад, у якому здобуто вищу освіту; рік випуску:
Кіровоградський державний педагогічний інститут імені О.С. Пушкіна, 1977р.

Посади, досвід роботи: старший викладач, доцент кафедри вокально-хорових дисциплін та методики музичного виховання.

Коло наукових інтересів: фахова підготовка педагога-музиканта, сценічно - виконавська майстерність вокаліста.

Дисципліни, які викладає: «Сольний спів».

Нагороди та досягнення: заслужений артист України (2002 рік); кавалер ордену "За заслуги" III ступеня (2009 рік), народний артист України (2016 рік).

Творчий доробок: активний учасник творчого проекту «Несподівані дуети»(2009, 2012, 2014); член журі конкурсу «Вокальна кузня» (Кіровоград, 2014-2015 рр.); член журі ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу інструментального, вокального, хореографічного та театрального мистецтва «Свято талантів» (Кіровоград, 2015); член журі І Всеукраїнського конкурсу молодих виконавців джазу «Джаз-палітра» (Черкаси, 2016). Соліст Кіровоградської обласної філармонії (з 1981 р.). Сольні програми: «Пісні кольору осені» (2009), «Світ старовинного романсу» (2010), «Моя любов» (2011-2012), «Я пісню дарую Вам» (2015 – за участю випускників та учнів класу естрадного співу), «На мій погляд» (2016 – за участю провідних колективів України). Серед студентів та випускників доцента Дьоміна С.П. – лауреати Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів вокалістів: Анастасія Бурова, Світлана Пляка, Ерміне Мовсісян, Володимир Живицький, Владислав Кашпуренко; солісти Кіровоградської обласної філармонії: Іванна Клоц, Тетяна Яковенко, Мар'яна Козонак, Артем Гасленко (2016-2019рр.). Смаглюк І. 3 місце у конкурсі вокалістів у рамках ІІ Міжнародної студентської науково-практична конференції «Постать Станіслава Людкевича в дискурсивному просторі музичної культури» 29 березня 2019 року (клас доцента Дьоміна С.П.)

Публікації:

1. Дьомін С., Растригіна А. Дослідницько-проективна підготовка магістрів музичного мистецтва // Наукові записки. –  Випуск 121. –  Серія: Педагогічні науки. Частина ІІ. – Кіровоград: РВВ КДПУ ім. В.Винниченка, 2013, 433-437
  2. Дьомін С. Розвиток навичок створення художньо-образної драматургії вокального твору у класі естрадного співу // V Міжнародна науково-практична конференція із залученням veb –ресурсів: Теоретичні та методичні засади розвитку мистецької освіти в контексті Європейської інтеграції.- Суми, 2017 18-21 (у співавторстві з А.М.Растригіною)
  3. Digital Technologies as a factor of the new Artistic Educational paradigm Imlementation //International Conference / Ariel University & South Ukrainian National Pedagogical Univesity -   Odessa, 2018 (у співавторстві з А.М.Растригіною)

Участь у конференціях:

1. Міжнародна науково-практична конференція «ХХІ століття: виклики сьогодення». КДПУ ім. В.Винниченка, Кіровоград, 2014
  2. ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «ХХІ століття: виклики сьогодення». КДПУ ім. В.Винниченка, Кіровоград, 2016
  3. ІV Міжнародна науково-практична конференція «Мистецька освіта ХХІ століття: виклики сьогодення», Кропивницький ,2017
  4. V Міжнародна науково-практична конференція із залученням veb –ресурсів: Теоретичні та методичні засади розвитку мистецької освіти в контексті Європейської інтеграції, Кропивницький ,2017
  5. ІІ Міжнародна науково практична конференція «Мистецький освітній простір у контексті формування сучасної парадигми освіти», Кропивницький ,2017
  6. ІV Міжнародна науково-практична конференція «Мистецька освіта ХХІ століття: виклики сьогодення», Кропивницький ,2017
  7. Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Феномен Левка Ревуцького у духовно-мистецькій спадщині української культури ХХ ст.», Кропивницький ,2017
  8. І Міжнародна студентська науково-практична конференція «Європейський вимір культурно-творчої спадщини Бориса Лятошинського», 2018
  9. ІІІ Міжнародна науково практична конференція «Мистецький освітній простір у контексті формування сучасної парадигми освіти», Кропивницький ,2019
  10. ІІ Міжнародна студентська науково-практична конференція «Постать Станіслава Людкевича в дискурсивному просторі української музичної культури» 2019

Підвищення кваліфікації:

Державний вищий навчальний заклад «Криворізький національний університет» Криворізький педагогічний інститут, кафедра методики музичного виховання, співу та хорового диригування. Довідка про стажування від 04.04.2016 р.

Тема стажування: «Емоційна виразність голосу співака як одна з найважливіших характеристик виконавської творчості артиста-вокаліста». Звіт про стажування затверджено наказом ректора КДПУ ім. В.Винниченка № 56-ун від 26.04.2016 р.

Електронна пошта: demart2@ukr.net