Емоційно насиченим, сповнений хвилюванням і досить напруженою підготовчою роботою був для мистецького факультету ЦДПУ ім. В. Винниченка минулий тиждень.

Інформацію надано мистецьким факультетом

12 квітня 2019 року відбувся відеофестиваль педагогічних ідей “Педагогічний креатив”, у якому взяла участь кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри музичного мистецтва і хореографії мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Зоя Михайлівна Стукаленко (номінація STEAM-технології (наука, технології, світ, арт-мистецтво, математика).

Інформацію надано мистецьким факультетом

20 березня 2019 р. на мистецькому факультеті Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбувся майстер-клас з навчально-виховної роботи з оркестром народних інструментів «Степові зорі», який провела кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри музичного мистецтва і хореографії Зоя Михайлівна Стукаленко.

Інформацію надано мистецьким факультетом

23-24 березня на мистецькому факультеті Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка відбувся І Регіональний конкурс музичного мистецтва «СПІВОГРАЙ».

Інформацію надано мистецьким факультетом

18 лютого 2019 року на базі кафедри музичного мистецтва і хореографії Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбулося перше у цьому році засідання лабораторії «Музичної освіти», на яке було запрошено  директора ГО «Агенція креативного розвитку «М’юзік-арт вейв», випускницю факультету музичної освіти Національної музичної академії ім. П. Чайковського Бойченко Світлану Сергіївну.