17-18 квітня 2021 року на базі мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка було проведено ІІІ Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй».

15–16 квітня  2021 року на базі мистецького факультету ЦДПУ ім. В. Винниченка в дистанційному форматі відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція «Мистецька освіта ХХІ століття: виклики сьогодення», організована кафедрою музичного мистецтва та методики музичного виховання. Проблемне поле конференції пов’язане з обговоренням найбільш актуальних проблем, що з кожним роком загострюються все більше як у вищій освіті в цілому, так і в професійній мистецькій освіті зокрема.

У березні 2021 р. на кафедрі музичного мистецтва Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського у дистанційному форматі проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального виконавства «Златограй». Метою проведення цього конкурсу стало виявлення, підтримка та розвиток творчих здібностей молоді, посилення патріотичного виховання населення та формування у молоді національної свідомості патріота України. Основним завданням було залучення студентської молоді до вітчизняної культури та національних цінностей.

За запрошенням Центру освітніх інновацій та творчості «Гармонія» (м. Київ), студент І-го курсу мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Максим Циганок (клас кандидата педагогічних наук, ст. викладача Зої Михайлівни Стукаленко) взяв участь у  Х Міжнародному багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв «Talent Fest» – і посів перше місце!

21 лютого у місті Києві відбувся Міжнародний багатожанровий конкурс-фестиваль PROFEST, який проходив за інформаційної підтримки  Міністерства культури України, київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень.