Настройку двох роялів в актовій залі головного корпусу нашого університету та фортепіано у навчальних аудіторіях п’ятиповерхівки здійснив фортепіанний майстер Роман Колесніков, який пройшов стажування і сертифікацію у Німеччині на фабриці «Steinway sons» у місті Гамбурзі та на фабриці «Весhstein» у Берліні.

Інформацію надано мистецьким факультетом

25 липня 2020 року відійшов у кращі світи Геннадій Леонідович Бродський, музикант, добре відомий у Кропивницькому та на теренах області. Заслужений працівник культури України, доцент,  майже півстоліття творив він на музичній ниві міста як у Кіровоградській обласній філармонії, так і педагогічному інституті імені О.С.Пушкіна ( нині - Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка).

Інформацію надано мистецьким факультетом

25 лютого 2020 року на базі кафедри музичного мистецтва і хореографії мистецького факультету відбулося чергове засідання лабораторії «мистецької освіти». До участі у ньому було запрошено знаного науковця, мистецтвознавця й культурного діяча Кривого Рогу, члена Національної спілки композиторів України, кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету Бєлікову Валентину Венедиктівну.

Інформацію надано мистецьким факультетом

Протягом чотирьох днів у Криворізькому державному педагогічному університеті проходив І Всеукраїнський фестиваль-конкурс музикантів-виконавців «Музичний дивоцвіт». Метою цього заходу стало збереження та розвиток кращих традицій вітчизняного музично-драматичного виконавського мистецтва, збільшення його ролі та значення у духовному житті сучасного українського суспільства, виявлення та підтримка талановитої молоді, розвиток виконавської майстерності солістів і творчих колективів.

Інформацію надано мистецьким факультетом

Емоційно насиченим, сповнений хвилюванням і досить напруженою підготовчою роботою був для мистецького факультету ЦДПУ ім. В. Винниченка минулий тиждень.