21 лютого у місті Києві відбувся Міжнародний багатожанровий конкурс-фестиваль PROFEST, який проходив за інформаційної підтримки  Міністерства культури України, київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень.

31 січня за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Національної Спілки композиторів України у м. Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Зорепад зимової творчості», який представляла Міжнародна корпорація «Зоряні мости». Мета фестивалю-конкурсу: підтримка та популяризація творчості талановитих юних виконавців, міжнародний обмін творчими досягненнями.

30 січня 2021 р. на платформі Zoom кафедрою музичного мистецтва та методики музичного виховання мистецького факультету було проведено настановчу конференцію з педагогічної практики для студентів ІІ та ІV курсів (гр.ММ17Б, ММ19БС, ММ19БС-з). Варто зазначити, що це перша педагогічна практика, яку студенти проходять у початкових класах загальноосвітніх навчальних закладів міста. Майбутні вчителі музичного мистецтва готові до проведення уроків та організації позакласної роботи з художньо-естетичного виховання учнів молодшого шкільного віку.

Інформацію надано мистецьким факультетом

Організаційний комітет VІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу продовжує знайомити слухачів з кращими виконавцями і художніми колективами, які брали участь в onlain фестивалі-конкурсу та одержали високі нагороди за виконавську та сценічну майстерність. Серед таких колективів фольклорний ансамбль «Буковиночка» кафедри музики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Ярина Маноліївна Вишпінська.

27 листопада 2020 р. відбулося пленарне засідання ІІІ Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Сучасне мистецтво в європейській культурі сьогодення». У зв’язку із запровадженням посилених протиепідемічних заходів, вона відбувалася дистанційно на платформі Zoom. У конференції брали участь студенти з 9 українських закладів вищої освіти, а також студенти навчальних закладів Польші та Ізраїлю.