25-26 квітня 2014 року Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, а саме факультет іноземних мов, став місцем зустрічі викладачів англійської мови майже з усіх областей України, а також зі Сполучених Штатів Америки та Білорусії. Неурядова Асоціація викладачів англійської мови (TESOL), яка працює по всьому світу, об'єднує активних професіоналів у сфері викладання англійської мови і в Кіровоградській області. Конференція стала можливою завдяки сприянню Регіонального відділення з питань викладання англійської мови при Посольстві США в Україні та неурядової Асоціації викладачів англійської мови (TESOL) та її обласного лідера в Кіровоградській області – кандидата філологічних наук, старшого викладача кафедри германської філології Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Олени Володимирівни Гундаренко, яка виборола право на проведення конференції саме в нашому виші.

Пленарне засідання конференції відкрив проректор з наукової роботи КДПУ ім. В. Винниченка, професор М. І. Садовий, який привітав учасників та наголосив на важливості конференції для освітнього та наукового середовища викладачів англійської мови в університеті та області. Професор М. І. Садовий відзначив, що КДПУ ім. В. Винниченка пишається випускниками програм академічних та професійних обмінів, які працюють на факультеті іноземних мов. Серед них – професор О. М. Білоус, доценти Н. В. Іваненко,Т. О. ДацькаІ. А. ЛівицькаА. М. ЛяшукГ. О. ЮщенкоА. Л. Міщенко та ін. З вітальним словом до учасників конференції звернувся і декан факультету іноземних мов, Заслужений працівник освіти України, професор О. М. Білоус.

Виступ голови Регіонального відділення з питань викладання англійської мови при Посольстві США в Україні Джерольда Франкаможна по-праву вважати ключовим виступом пленарного засідання. Саме Дж. Франк наголосив на прикладному значенні конференції: «Аналіз процесу та методів викладання англійської мови: їх ефективність та шляхи їхнього удосконалення».

Учасники конференції ефективно працювали в секціях, обговорювали актуальні проблеми викладання англійської мови на сучасному етапі глобалізації, а також окреслили шляхи трансформації та уніфікації освітніх вимог до навчання англійської мови з метою модернізації сучасної системи викладання як на університетському, так і на шкільному рівні.

Завершився перший день конференції святковим концертом, в якому взяли участь найталановитіші студенти факультету іноземних мов та провідні музичні та танцювальні колективи університету.

tesol-2014.jpgtesol-2014_1.jpgtesol-2014_2.jpgtesol-2014_4.jpgtesol-2014_5.jpgtesol-2014_6.jpg

2014-02-21_210249.jpg2014-02-21_210250.jpg2014-02-21_210251.jpg2014-02-21_210252.jpg2014-02-21_210253.jpg2014-02-21_210254.jpg