fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Викладачі кафедри історії України та всесвітньої історії взяли участь у круглому столі «Україна – не рассєя»

«Україна – не рассєя» – саме під такою назвою відбувся круглий стіл у відділі краєзнавства Обласної наукової універсальної бібліотеки імені Д.І.Чижевського. Співорганізаторами заходу виступили кафедра історії України та всесвітньої історії ЦДУ імені Володимира Винниченка та ОУНБ імені Д.І.Чижевського. Під час жвавої дискусії обговорювалися особливості формування української і російської національної ідеї, а також різниця менталітету, матеріальної культури та ставлення до влади росіян та українців. Окрему увагу учасники заходу приділили аналізу подій сьогодення та спробі спрогнозувати трансформацію російської національної ідеї після поразки РФ.

В обговоренні брали участь викладачі (О.Бабак, О.Житков, О.Чорний, Л.Філоретова, С.Проскурова, В.Грінченко, Н.Токар) та аспіранти (Я.Бевз, К.Москальчук) кафедри історії України та всесвітньої історії, студенти факультету історії, бізнес-освіти та права, працівники Державного архіву Кіровоградської області (С.Мілютін, С.Юрченко) та співробітники ОУНБ імені Д.Чижевського.