fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Факультет фізичного виховання запрошує до участі в науково-практичному семінарі

Запрошуємо колег та студентів долучитися до роботи VІ Всеукраїнського науково-практичного семінару з міжнародною участю «Новації, практики та перспективи розвитку фізичної культури і спорту в умовах воєнного стану» (6 квітня 2023 року) та І Всеукраїнського студентського науково-практичного семінару з міжнародною участю «Реалії та перспективи розвитку фізичної культури і спорту» (7 квітня 2023 року).

Організатори конференції: Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка, факультет фізичного виховання, кафедра теорії та методики олімпійського і професійного спорту. Під час роботи семінару планується обговорення актуальних питань в галузі фізичного виховання і спорту в умовах воєнного стану.

Подробиці дивіться в інформаційному листі