fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Відбулась підсумкова науково-практична конференція секції історії та методики її викладання

На факультеті історії, бізнес-освіти та права 15 травня у межах Тижня студентської науки відбулась підсумкова науково-практична конференція секції історії та методики її викладання. Із вітальним словом до учасників конференції звернулись декан факультету к.і.н., доц. Філоретова Л.М. та завідувачка кафедри історії України та всесвітньої історії к.і.н., доц. Бабак О.І. Декан факультету Філоретова Л.М. відзначила  подяками за діяльну участь у науково-дослідній роботі активних студентів, які працюють у гуртках, беруть участь у конференціях, цікавляться новими досягненнями історичної науки.

Доповідачами на конференції були студенти бакалаврського та магістерського рівнів. Теми доповідей відображали широкий спектр наукових інтересів  майбутніх істориків. Теми повсякденного та політичного життя цивілізацій стародавнього світу розкрили Рибалко О., Мотько І., Юрченко С. (науковий керівник к.і.н., доц. Пономаренко Л.В.), міфологію східних слов”ян та  становище жінок в Османській імперії дослідили Соколенко Д., Волошина Т. (науковий керівник к.і.н., доц. Марченко О.М.), діяльність “Священного союзу”, становлення США та політична  карикатура напередодні Другої світової війни знайшли своє відображення у доповідях Матійка П., Довбні О. (науковий керівник к.і.н., доц. Бабак О.І.), Савченко М. (науковий керівник к.і.н., доц. Позднякова І.С.). Своїм баченням проблеми толерантності в українському суспільстві та девіантної поведінки школярів поділились Барабаш Н., Миценко Є. (науковий керівник к.і.н., доц. Бабак О.І.). Всі доповідачі аргументовано і грунтовно відповіли на численні запитання. Окремі теми науково-практичної конференції викликали дискусії, зокрема, “ римський імперіалізм”, толерантність в українському суспільстві, під час яких учасники зібрання обмінялись думками.