fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

На факультеті фізичного виховання відбулася всеукраїнська науково-практична конференція

17-18 травня 2023 року кафедра теорії і методики фізичного виховання Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка мала честь зібрати обдаровану студентську молодь на ХХІ Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми фізичної культури, олімпійського й професійного спорту та реабілітації у навчальних закладах України», яка відбулась в очному форматі. У ній взяли участь студенти: Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, Національного університету фізичного виховання і спорту України (м. Київ), Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка (м. Чернігів), Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка (м. Глухів), Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту (м. Дніпро), ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (м. Слов’янськ), Хмельницького національного університету, Криворізького державного педагогічного університету (м. Кривий Ріг).

Учасників конференції привітали: проректор з наукової роботи, доктор психологічних наук, доцент Л.В. Клочек; декан факультету фізичного виховання, кандидат педагогічних наук, професор А.Л. Турчак; в.о. завідувача кафедри теорії і методики фізичного виховання, доцент О.В. Шевченко.

Студенти оговорювали наступні проблеми:

1. Теоретико-методичні, історичні, філософські, соціально-економічні аспекти фізичного виховання і спорту, рекреації, валеології та фізичної реабілітації.

2. Нетрадиційні і сучасні системи та методи оздоровлення.

3. Інноваційні підходи до підвищення рівня здоров’я і формування здорового способу життя різних груп населення.

4. Сучасні інформаційні технології у формуванні професійних компетентностей майбутніх фахівців з фізичної культури і спорту.

5. Професійне здоров’я і адаптивна фізична культура.

6. Військово-патріотичне виховання сучасної молоді засобами фізичного виховання і спорту.

На пленарному засіданні з доповідями виступили студенти факультету фізичного виховання ЦДУ ім.В.Винниченка:

Ірина Донець (3 курс) «Загальні тенденції розвитку фітнесу на сучасному етапі»; Наталія Конюх (3 курс) «Історичні аспекти розвитку тхеквандо в Україні»; Сергій Мусієнко (3 курс) «Методика організації і проведення змагань з пауерліфтингу»; Владислав Диченко (3 курс) «Загальна характеристика структури навчально-тренувальних занять з легкої атлетики»; Володимир Калінкін (4 курс) «Формування здорового способу життя у школярів» та ін.

Студенти під час наукових дискусій порушували питання фізичної культури і спорту, фізичної реабілітації населення засобами фізичного виховання.

Вітаємо студентську молодь з науковими досягненнями і бажаємо успіхів у навчанні!

Кафедра теорії і методики фізичного виховання