27 березня вчителi Наукового лiцею провели творчий звiт по STEAM-проекту "Зорi".

Це свято романтики,кохання та ніжності. Валентинів день святкують усі - і дорослі і діти.

5 лютого в Науковому ліцеї відбулася зустріч з українською письменницею Мариною Павленко.

З метою привернення уваги суспільства до проблеми булінгу, підвищення рівня обізнаності серед дітей та дорослих про булінг та його негативні наслідки, пропаганди позитивно спрямованої і суспільно корисної творчої діяльності за ініціативи Кропивницького відділу поліції ГУНП України в Кіровоградській області з 12 грудня 2018 року по 25 січня 2019 року серед учнів закладів загальної середньої освіти проводився конкурс відео «Стоп, булінг!».

Вітаємо ученицю 11 філологічного-1 класу Наукового ліцею Єлизавету Компанієць з перемогою в національному конкурсі ораторського мистецтва!

Нехай нерозмежованою залишиться навіки! Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг!

22 січня в нас велике свято - День Соборності України, свято рідного краю, свято нашої держави.

Учень 9-Г класу нашого закладу, Пархоменко Богдан, став переможцем першого та найбільшого в Україні конкурсу з ІТ проектів та кіберспорту серед молоді віком до 18 років в номінації "Розробка гри", посівши ІІІ місце в особистому заліку.

27 грудня 2018 року у Науковому ліцеї (корпус ЦДПУ) відбулися батьківські збори, під час яких, перед батьками учнів 11-х класів виступила завідувач лабораторії ЗНО КЗ "КОІППО ім. В. Сухомлинського" Ліна Бутенко, ознайомивши з основними питаннями щодо підготовки до ЗНО-2019 та Пробного ЗНО-2019.

Учень 10-В класу Наукового ліцею міста Кропивницького - Сергій Красовський став першим чемпіоном світу з бразильського джиу-джитсу!!!

Вихованці ЦДЮТ "Надія" пам'ятають про героїчний вчинок, ціною, навіть, в життя - ліквідаторів!