zno1

31.10.2018 року в актовій залі ЦДПУ імені Винниченка відбулася зустріч учнів випускних класів ліцею та представників Одеського Регіонального Центру Оцінювання якості освіти. Під час заходу були презентовані матеріали щодо основних етапів підготовки до ЗНО, процедури реєстрації на ЗНО, особливостей проведення ЗНО 2019. Також було надано відповіді на запитання, які хвилюють учнів та їх батьків.

Посвята в ліцеїсти 2018

В Педагогічному ліцеї відбулася зустріч з відомим сучасним українським письменником, мандрівником та автором технотриллерів Максом Кідруком.

Макс Кідрук завітав з презентацією свого нового роману «Не озирайся і мовчи». Автор першого українського технотрилеру, письменник, ні на кого не схожий, невтомний мандрівник, який відвідав 31 країну. Цікавий співрозмовник, спроможний заінтригувати кожного, хто прагне пізнавати незвідане.Він є автором багаточисельних творів: «Бот», «Твердиня», «Жорстоке небо», «Бразиліада», «Зазирни в мої сни», «Гуаякільський парадокс». В активі письменника видано сім художніх книг та п’ять тревелогів – романи про подорожі. Книги Макса Кідрука вже стали народними бестселерами.

Зустріч була надзвичайно змістовною та цікавою.

IMG 02851

Яскраво і весело пройшло свято Хелловін в Педагогічному ліцеї. В програму заходу були включені: виставка гарбузів, конкурс святкових стіннівок, виступ ліцеїстів. різноманітні костюми учнів, змістовні статті в газетах та креативні гарбузи зробили цей день незабутнім IMG 02251

Восени 2017 року делегації учнів та вчителів Педагогічного ліцею відвідала м. Мугла в Туреччині. Візит відбувся в рамках співпраці між Школою іноземних мов Турецького університету м. Мугла  та Педагогічного ліцею. В ході візиту наша дегелація відвідала профільні школи, де презентували наш заклад, місто та країну. В ході презентацій ліцеїсти провели майстер-класи по виготовленню ляльки-мотанки та показали запальний український танок гопак.

Успішно пройшло інтегроване навчальне заняття спільно з студентами 4 курсу - майбутніми вчителями англійської мови.

Цікавою була й екскурсійна програма.

IMG 37991

IMG 39101

“20 років — тільки початок! 20-річчя — коротка мить, а попереду стільки нескорених вершин!” - з такими словами вітали педагогічний ліцей 12 жовтня в актовій залі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Цілком достатньо цієї дати, аби подарувати можливість тисячам ліцеїстам здобувати якісну освіту і розвиватися як людина, бо тільки випускники педагогічного ліцею отримують найвищі базові знання з дисциплін та складають ЗНО на найвищий бал.

За 20 років існування ліцей очолювали чотири директори, які також привітали зі святом усіх гостей. Першим директором був Олег Анатолійович Семенюк, який нині є ректором ЦДПУ ім. В. Винниченка, а з 2001 по 2007 роки керівником працювала кандидат філологічних наук, професор Ольга Іванівна Денисенко. З 2007 по 2012 рік ліцей очолив кандидат філософських наук Сергій Петрович Харченко. Нині очолює учбовий заклад - Чередніченко Наталя Юріївна.

Концертна програма була насичена яскравими музичними та хореографічними номерами. Ліцеїсти вражали талантами та оригінальними номерами: танцювальні мікси, музично-хореографічні постановки, відеозвернення від учнів — це все прикрашало та вражало глядачів у залі.

На другий день, зранку, ліцеїсти разом з викладачами та керівництвом на площі В. Винниченку випустила в повітря кульки з криками:”Ура"

1

З 2017/2018 навчального року Педагогічний ліцей долучився до участі у Всеукраїнському експерименті з проблеми: «Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику».

Початок роботи експерименту відбувся під час інтернет-конференції за участю провідних науковців, представників Міністерства освіти і науки України.

посвята в ліцеїсти 2017 копия

Презентація тренінгу для одинадцятикласників "ЗНО - без стресу! 5 правил".
Участь безкоштовна. Здійснюється попередній запис.
Деталі: http://project208881.tilda.ws

Шостий ліцейний фестиваль аматорського кіно «Промінь-2017» пройшов у Кропивницькому 29-го березня. У його рамках відбувся показ одинадцяти короткометражних фільмів, створених учнями 9-11-х класів комунального закладу «Педагогічний ліцей Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»