Шановні студенти!
Вітаємо вас зі складанням сесії та початком літніх канікул!

Бажаємо гарно відпочити й оздоровитися влітку!
Чекаємо вас восени свіжими та бадьорими, спраглими нових знань!

Особливо вітаємо тих, хто добре навчався протягом цього семестру і успішно та вчасно склав літню сесію!

На таких студентів наступного семестру чекає СТИПЕНДІЯ!
Списки студентів, яким за результатами літньої заліково-екзаменаційної сесії нарахована стипендія можна звірити тут.

 

II курс 21 група
Галузь знань: 0203. Гуманітарні науки.
Напрям підготовки: 6.020303. Філологія*(українська мова і література).

а) студентам, які за результатами сесії мають середній бал успішності від «4» до «4,9»:

  1. Бобир Катерині Володимирівні
  2. Двуреченській Марині Миколаївні
  3. Дудник Ганні Анатоліївні
  4. Костанян Риммі Гагіківні
  5. Махмудовій Катерині Ігорівні
  6. Мосійчук Наталі Петрівні
  7. Навроцькій Оксані Володимирівні
  8. Пухальській Юлії Василівні
  9. Сафарян Юлії Ширазівні
  10. Сергієнко Дарині Сергіївні
  11. Федоровій Ользі Миколаївні
  12. Яцині Олені Вікторівні

II курс 22 група
Галузь знань: 0203. Гуманітарні науки.
Напрям підготовки: 6.020303. Філологія*(українська мова і література).

а) студентам, які за результатами сесії мають середній бал успішності від «4» до «4,9»:

  1. Борисюк Валентині Олександрівні
  2. Веретеніній Каріні Сергіївні
  3. Гериш Олені Любомирівні
  4. Дворській Альоні Олегівні
  5. Нагірній Ользі Олександрівні
  6. Пацаул Дарії Володимирівні
  7. Сай Катерині Вікторівні
  8. Фесенко Наталії В’ячеславівні
  9. Чаплінській Ганні Іванівні
  10. Яхонтовій Тамарі Юріївні

II курс 23 група
Галузь знань: 0303. Журналістика та інформація.
Напрям підготовки: 6.030303. Видавнича справа та редагування

а) студентам, які за результатами сесії мають середній бал успішності “5,0”:

  1. Зубовій Анастасії Олександрівні

б) студентам, які за результатами сесії мають середній бал успішності від «4» до «4,9»:

  1. Борсук Поліні Володимирівні
  2. Долговій Діані Віталіївні
  3. Єгоровій Олені Олександрівні
  4. Сідоровій Олені Федорівні
  5. Ткаченку Михайлу Сергійовичу

б) студенти, які є інвалідами з дитинства та інвалідами І - ІІI групи:

  1. Воловик Анні Ігорівні (серед. бал 2,7)

в) студентам, які мають сім’ї з дітьми:

  1. Крушинській Тетяні Василівні (серед. бал 4,3 – соціальна стипендія)

III курс 31 група
Галузь знань: 0203. Гуманітарні науки.
Напрям підготовки: 6.020303. Філологія * (українська мова і література)
Спеціалізація: редагування освітніх видань

а) студентам, які за результатами сесії мають середній бал успішності від «4» до «4,9»:

  1. Білоконь Катерині Сергіївні
  2. Бокатенко Ілоні Олексіївні
  3. Валовій Ользі Анатоліївні
  4. Горіцькій Марині Русланівні
  5. Курилко Анні Вікторівні
  6. Маловик Анні Геннадіївні
  7. Самойленко Альоні Олегівні
  8. Тосик Олені Олександрівні

б) студентам з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування:

  1. Ситник Олені Вікторівні (серед. бал 3,5)

III курс 32 група
Галузь знань: 0203. Гуманітарні науки.
Напрям підготовки: 6.020303. Філологія * (українська мова і література)

Спеціалізація: редагування освітніх видань

а) студентам, які за результатами сесії мають середній бал успішності від «4» до «4,9»:

  1. Будюк Катерині Вікторівні
  2. Воловик Оксані Станіславівні
  3. Волоткевич Тетяні Вікторівні
  4. Душейко Юлії Сергіївні
  5. Костюк Валентині Іванівні
  6. Любаненко Тетяні Олександрівні
  7. Любомській Ірині Ігорівні
  8. Михайленко Інні Василівні
  9. Таран Мирославі Михайлівні
  10. Токарчук Анні Сергіївні

III курс 33 група
Галузь знань: 0203. Гуманітарні науки.
Напрям підготовки: 6.020303. Філологія * (українська мова і література).
6.020303 Філологія. Мова і література (англійська)

а) студентам, які за результатами сесії мають середній бал успішності від «4» до «4,9»:

  1. Бабенко Богдані Олегівні
  2. Галушко Ользі Олександрівні
  3. Капкан Юлії Сергіївні
  4. Косарєвій Оксані Валеріївні
  5. Кумській Олені Вадимівні
  6. Малафій Ірині Сергіївні
  7. Мальцевій Наталі Сергіївні
  8. Мартинчуку Сергію Анатолійовичу
  9. Олексієнко Аліні Вадимівні
  10. Осипенко Анні Сергіївні
  11. Панічевій Вікторії Володимирівні
  12. Панфіл Олені Іванівні
  13. Портенко Дарині Сергіївні
  14. Халтигіній Анні Сергіївні
  15. Чаплигіній Ользі Романівні
  16. Шевченко Наталі Сергіївні

б) студентам з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування:

  1. Касимовій Марії Олександрівні (серед. бал 4,5)
  2. Лєцькій Ірині Миколаївні (серед. бал 3,0)

III курс 34 група
Галузь знань: 0303. Журналістика та інформація.
Напрям підготовки:  6.030303. Видавнича справа та редагування

а) студентам, які за результатами сесії мають середній бал успішності від «4» до «4,9»:

  1. Морозу Андрію Григоровичу
  2. Мосежній Ользі Юріївні
  3. Демчук Інні Валеріївні
  4. Демчук Тетяні Валеріївні

ІV курс 41 група
Галузь знань: 0203. Гуманітарні науки.
Напрям підготовки: 6.020303. Філологія * (українська мова і література)
Спеціалізація: редагування освітніх видань

а) студентам, які за результатами сесії мають середній бал успішності від “4” до “4,9”:

  1. Бобровській Анастасії Володимирівні
  2. Водолазській Діані Володимирівні
  3. Деркач Вікторії Ігорівні
  4. Король Ользі Михайлівні
  5. Кузьменко Ксенії Олександрівні
  6. Стояновій Оксані Володимирівні
  7. Ткаченко Ользі Анатоліївні

б) студентам з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування:

  1. Синько Марії Василівні (серед. бал 3,8)

в) студенти, які є інвалідами з дитинства та інвалідами І - ІІI групи:

  1. Прядко Богдані Володимирівні (серед.бал 3,8)

ІV курс 42 група
Галузь знань: 0203. Гуманітарні науки
Напрям підготовки: 6.020303. Філологія * (українська мова і література)
Спеціалізація: редагування освітніх видань

а) студентам, які за результатами сесії мають середній бал успішності від “4” до “4,9”:

  1. Бойко Анні Михайлівні
  2. Гаращенко Маргариті Віталіївні
  3. Заносієнко Єлизаветі Андріївні
  4. Заносієнко Катерині Андріївна
  5. Коваленко Юлії Русланівні
  6. Кострицькій Тетяні Богданівні
  7. Кочерзі Галині Анатоліївні
  8. Літвіновій Катерині Олександрівні
  9. Очеретяній Анастасії Володимирівні
  10. Погрібняк Маргариті Василівні
  11. Поліщук Наталії Володимирівні
  12. Сорокіній Олені Євгенівні
  13. Троценко Юлії Олександрівні
  14. Флорінській Світлані Сергіївні
  15. Янкулі Марині Володимирівні
  16. Яриш Ользі Михайлівні

б) студентам з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування:

  1. Бурдовій Яні Олександрівні (серед.бал 3,2)

ІV курс 43 група
Галузь знань: 0203. Гуманітарні науки.
Напрям підготовки: 6.020303. Філологія * (українська мова і література).
Додаткова спеціальність:
6.020303 Філологія. Мова і література (англійська)

а) студентам, які за результатами сесії мають середній бал успішності “5,0”:

  1. Масян Юлії Євгенівні

б) студентам, які за результатами сесії мають середній бал успішності від “4” до “4,9”:

  1. Банул Анні Олександрівні
  2. Вірван Юлії Олександрівні
  3. Гончаренку Віталію Валерійовичу
  4. Гусєвій  Валерії Юріївні
  5. Демешко Катерині Сергіївні
  6. Дирко Євгенії Сергіївні
  7. Котик Валерії Віталіївні
  8. Кривошей Дар’ї Сергіївні
  9. Куленко Інні Віталіївні
  10. Куценко Юлії Валеріївні
  11. Мусі Яні Олегівні
  12. Моял Ілоні Олександівні
  13. Ошеці Анастасії Валентинівні
  14. Пилипенко Олені Сергіївні
  15. Терещенко Вікторії Сергіївні
  16. Троцькій Лілії Володимирівні

 

Декан факультету доц. Л.П. Кричун

11.06.2012