Під час другого дня FeelFest-2018 студенти та гості університету мали унікальну можливість бути присутніми на прев’ю книги «Таємниці Байгорода» Юрія Яновського. Уперше книгу було презентовано на такий великий загал, але офіційна презентація за участю всіх авторів попереду.

Юрій Митрофаненко, мандрівний історик, як він себе називає, провів нас стежками процесу перевидання повісті Ю.Яновського та розповів багато цікавих історичних фактів, які лягли в основу твору.

Інформацію надано факультетом філології та журналістики

Що ви знаєте про українську пісню? Ні, не про «Океан Ельзи», Тіну Кароль, «Воплі Відоплясова» чи DZIDZIO… Що ви знаєте про справжню українську пісню?

Інформацію надано факультетом філології та журналістики

27 вересня до студентів факультету філології та журналістики завітав Андрій Шараскін: актор, режисер, байкер, військовий  (позивний «Богема»). Справжню славу йому принесли не фільми і театральні ролі, а активна участь в боях за Донецький аеропорт (2014-2015).

Захід викликав небувалий ажіотаж: слухачі повністю заповнили аудиторію, заносили додаткові стільчики та вмощувалися просто на східцях. Гість справив враження глибоко віруючої та вірної своїм ідеалам людини.

Інформацію надано факультетом філології та журналістики

10 травня 2018 року на базі КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбувся обласний майстер-фест «Формуємо інформаційну культуру разом».

Інформацію надано факультетом філології та журналістики

26 квітня 2018 року на факультеті філології та журналістики відбулося показове засідання наукового гуртка «Актуальні проблеми лексикології та граматики української мови» (керівник С. Л. Ковтюх). Перед присутніми виступили Тетяна Осніговська – магістрантка першого року навчання, переможець (диплом І ступеня) ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методикою їх викладання), що відбувся в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, та Марія Зобенко – студентка четвертого курсу, учасниця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських досліджень із соціолінгвістики у Львівському національному університеті імені Івана Франка.