У Кропивницькому відбулося «Свято олімпійського прапора»

З нагоди XVI зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю в КДЮСШ №2 Кропивницької міської ради відбувся урочистий захід в рамках Всеукраїнської церемонії Національного олімпійського комітету України «Свято олімпійського прапора». Активну участь у заході взяи професор кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту, керівник обласного відділення Олімпійської академії України Сергій Воропай; студент 4 курсу спеціальності «017 Фізична культура і спорт», бронзовий призер зі стрибків у висоту ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року в Буэнос-Айресі Олег Дорощук та випускниця факультету фізичного виховання, чемпіонка та срібна призерка чемпіонату світу з Таеквон-до ІТФ Владислава Лягаєва.

До учасників заходу з привітальними словами та побажаннями успіхів на спортивній ниві звернулися очільники спортивної галузі міста та області і, до речі,  випускники факультету фізичного виховання: виконуючий обов’язки начальника управління молоді та спорту обласної військової адміністрації Андрій Щетина, начальник управління молоді та спорту Кропивницької міської ради Вячеслав Гурський та перший заступник голови відділення НОК України в Кіровоградській області, срібний призер з велоспорту на треку ХХVІІ літніх Олімпійських ігор 2000 року в Сіднеї, Олександр Симоненко.

У ході олімпійського свята відділення таеквондо ІТФ КДЮСШ № 2 під керівництвом та безпосередньою участю Владислави Лягаєвої продемострували учасникам заходу рівень своєї високої спортивної майстерності.

Завершилося «Свято олімпійського прапора» спільним фото почесних гостей, юних спортсменів та працівників спортивної галузі міста та області.