Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із спеціальностей «Історія та археологія»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України за № 1364 від 10.10.2017 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей у 2017/2018 навчальному році» Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка призначено базовим навчальним закладом з проведення ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальностей «Історія та археологія».

Вимоги до оформлення конкурсних робіт

Відомості про автора та наукового керівника конкурсної роботи

Вартість проживання для учасників підсумкової науково-практичної конференції  у готелі «Київ» за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 50 становить 150 грн за добу.

Вартість комплексного обіду у студентській їдальні −45 грн.

Результати першого етапу ІІ-го туру конкурсу