Визначено переможців ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з музичного мистецтва

17–19 квітня 2018 року на базі мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво» (інструментальне виконавство). У заході взяли участь представники  20 вищих навчальних закладів різних міст України.

DSC00663

До складу журі олімпіади входили:

Федоришин В. І.  – доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч мистецтв України, декан факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського Національного педагогічного університету  ім.М. П. Драгоманова

Черкасов В. Ф.  – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри музичного мистецтва і хореографії Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім.В.Винниченка

Сташевський А.Я.  – доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри музичного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту культури та мистецтва Луганського національного університету ім. Т. Г. Шевченка, заслужений діяч мистецтв України, член національної спілки композиторів України

Косенко П. Б. – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету

Макарова В.А. – заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри музично-інструментального виконавства Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка

Куркіна С.В. - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичного мистецтва і хореографії  Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка

Міщанчук В. М. – кандидат педагогічних наук, старший викладач, завідувач кафедри музикознавства,інструментальної та хореографічної підготовки Криворізького державного педагогічного університету

Стукаленко З. М. – кандидат педагогічних наук, ст. викладач кафедри музичного мистецтва і хореографії Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім.В.Винниченка

Бродський Г. Л. – доцент кафедри музичного мистецтва і хореографії Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім.В.Винниченка, заслужений працівник культури України.

DSC00679

DSC00702

DSC00709

Змагання учасників олімпіади проходило в 2 тури, на яких студенти готували інструментальні твори (поліфонія, твір великої форми, п’єса). Студенти показали високий рівень виконавської майстерності.

Переможцями ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво» стали:

Олександр Камарін (Мелітополь)

Микита Любенчук (Бердянськ)

Ольга Кучерук (Вінниця)

Владислав Бєлоглазов (Луганськ)

Георгій Багдасар (Київ)

Володимир Бобанич (Дрогобич)

Марина Клименко (Київ)

Маргарита Калнагуз (Суми)

Ірина Романченко (Кропивницький)

2

1

Також, у рамках олімпіади пройшли майстер-класи провідних фахівців у галузі інструментального виконавства:

«Мистецтво «фламенко» і його вплив на сучасне гітарне виконавство» Косенко П. Б. – кандидата педагогічних наук, доцента кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету та концерт і майстер-клас до 20-річчя педагогічної діяльності професора, доктора мистецтвознавства, заслуженого діяча мистецтв України, завідувача кафедри  музичного мистецтва і хореографії Луганського національного університету імені Тараса  Шевченка Сташевського А. Я., у якому брали участь лауреат міжнародних конкурсів, володар Гран-прі міжнародного конкурсу «Perpetuum Mobille – 2013», викладач музичного училища м. Буяновац (Сербія) Мілош Стоіменов, лауреат міжнародних конкурсів, викладач Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Валерій Семененко, лауреат міжнародних конкурсів Катерина Пилипенко та лауреат міжнародних конкурсів, магістрант Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Владислав Бєлоглазов.

Одночасно з олімпіадою, було проведено V Міжнародну науково-практичну конференцію «Мистецька освіта ХХІ століття: виклики сьогодення».

Привітали гостей і учасників конференції ректор Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім.В.Винниченка, доктор філологічних наук, професор Семенюк Олег Анатолійович. На пленарному засіданні з доповідями виступили професор Михида С. П., професор Федоришин В. І. (Київ), доцент Душний А. І. (Дрогобич), викладач музичного училища м. Буяновац Мілош Стоїменов (Сербія).

На протязі 3-х днів працювали секції конференції за такими напрямами:

«Становлення і стратегії  розвитку мистецької освіти»
«Інноваційно-орієнтована підготовка майбутніх фахівців мистецького спрямування»
«Технології у сучасній професійній мистецькій освіті»
«Новітні засоби навчання в мистецькій освіті: проблеми впровадження та стандартизації»

Учасниками конференції обговорювалися актуальні питання в галузі мистецької педагогіки, освіти, навчання та виховання.

Нагадаємо, що раніше ми писали про відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з музичного мистецтва та V Міжнародна науково-практичної конференції

DSC00658

Інформацію надано мистецьким факультетом