19 листопада 2020 року на кафедрі географії та геоекології ЦДПУ ім. В. Винниченка відбулася неординарна подія: спільно з кафедрою географії та геопросторових наук державного університету штату Південна Дакота (South Dakota State University, SDSU, Brookings, USA) проведений семінар на тему «Освітні програми з географії: досвід розробки та впровадження у закладах вищої освіти США та України».

13 листопада 2020 року відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар на тему: «Проблеми підготовки вчителів природничих наук на засадах інтеграції». Форма проведення даного семінару – дистанційна.

П’ятого   листопада поточного року відбулася звітна конференція по підсумках виробничої педагогічної практики в старшій школі магістрів –  біологів, що навчаються за  освітньо-професійною програмою   «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини, Хімія)» на пратформі ZOOM.

13 листопада 2020 року природничо-географічним факультетом ЦДПУ ім. В. Винниченка спільно із факультетом фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук України було проведено Всеукраїнський науково-методичний семінар «Проблеми підготовки вчителів природничих наук на засадах інтеграції» в режимі відеоконференції за допомогою платформи Google Meet.

Інформацію надано природничо-географічним факультетом

У понеділок 19 жовтня 2020 року доцентом О.М.Трифоновою був проведений онлайн семінар «Особливості реалізації білінгвального підходу в освітньому процесі з фізики».

Доповідачем був Вергун Ігор Вячеславович – аспірант кафедри природничих наук та методик їхнього навчання ЦДПУ (наук. кер.: д.пед.н., доц. О.М.Трифонова), вчитель фізики та інформатики Комунального закладу «НВО № 35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»), слухачі студенти групи ПН18Б (спеціальність Середня освіта (Природничі науки)).