02 березня 2021 року в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка у форматі on-line-конференції відбувся звіт з науково-дослідної роботи  за 2020 рік.

З привітальним словом виступив в.о. ректора професор Семенюк О.А., а також вручив нагороди та відзнаки кращим науковцям університету.

17 лютого 2021 року студенти 1 курсу академічних груп ХБ20Б спеціальності 014 «Середня освіта (Хімія)» та ПН20Б спеціальності 014 «Середня освіта (Природничі науки)» природничо-географічного факультету, в межах обраної ними для вивчення в 2 семестрі 2020-2021 н.р. вибіркової дисципліни «МЕТОДИ РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ФІЗИЧНИХ ЗАДАЧ» кафедри природничих наук та методик їхнього навчання, взяли участь у черговому засіданні Всеукраїнського науково-методичного семінару «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ В СЕРЕДНІЙ ТА ВИЩІЙ ШКОЛІ», присвяченого питанню розв’язування задач в системі навчання фізики та астрономії. Формат зустрічі – дистанційний, з використанням сервісу конференц-зв’язку Google Meet for Education.

Запрошуємо до участі у роботі III Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції з міжнародною участю «Стратегії інноваційного розвитку природничих дисциплін: досвід, проблеми та перспективи», присвяченої 100-річчю із дня заснування Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, яка відбудеться 25-26 березня 2021 року.

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

1 лютого 2021 року в режимі Zoom-конференції за участі студентів 4 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Географія) та методистів була проведена настановча конференції з питань організації та проведення виробничої педагогічної практики у школі.

Першого лютого розпочинається другий семестр 2020-2021 навчального року. Проте наразі для магістрів 2019 року вступу вже залишилось позаду насичене на події студентське життя, яке самі студенти змальовують, не приховуючи усмішки, згадують цікаві історії, творять нові й не збираються зупинятися на досягнутому, адже студентське життя – це час неймовірних  пригод і самостійних рішень. Всі вони –  цьогорічні випускники, навчалися в стінах нашого університету п’ять з половиною років. Багато це чи мало? Однозначної відповіді дати не можна, адже за теорією Ейнштейна час – параметр відносний!