Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань, спеціальності «Методика навчання природничо-математичних дисциплін» (Методика навчання природничих наук) Лєвшу Лілію Ігорівну – студентку І курсу природничо-географічного факультету спеціальності «Середня освіта (Природничі науки)» другого (магістерського) рівня вищої освіти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка з отриманням диплому ІІІ ступеня та наукового керівника – доктора педагогічних наук, доцента, доцента кафедри природничих наук та методик їхнього навчання, в.о. декана природничо-географічного факультету Плющ Валентину Миколаївну.

29 квітня 2021 року викладачі та студенти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Хімія), 014 Середня освіта (Природничі науки) та 014 Середня освіта (Біологія) Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відвідали лекцію в онлайн-форматі на тему: «Програмно-методичне забезпечення викладання шкільного курсу хімії (7-9 клас) в умовах модернізації національної системи освіти».

29 квітня 2021 року, в межах співпраці та обміну досвідом кафедри природничих наук та методик їхнього навчання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка та кафедри фізики і методики викладання фізико-технічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника студенти спеціальності 014 «Середня освіта (Природничі науки)» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти природничо-географічного факультету ЦДПУ прослухали відкриту онлайн-лекцію на тему: «Дидактичний дизайн сучасного уроку фізики»

29 квітня 2021 року студенти 3 курсу природничо-географічного факультету спеціальності 014 Середня освіта (Природничі науки) влаштували прибирання біля гуртожитку №3 нашого університету. Питання екологічного стану Кропивницького студенти почали піднімати нещодавно, але вже є позитивний результат. До прибирань долучаються також і небайдужі жителі нашого міста. Студенти-природничники виступають як організаторами прибирань, так і приймають участь у різних екологічних акцій.

5 травня 2021 року о 16.00 для студентів і викладачів кафедри географії та геоекології, а також усіх бажаючих буде проведена онлайн-лекція

«Наукове дослідження: міфи і реальність», на прикладі дослідження «Про взаємозв’язок розподілу зсувів і циркуляції буревіїв у Центральній Америці».

Лектор - Горохович Юрій Анатолійович, професор Нью-Йоркського університету США (Леман коледж, департамент (факультет) Землі, навколишнього середовища і геопросторових наук).

Посилання на Zoom ТУТ!