Студенти першого курсу спеціальності 014 Середня освіта (Природничі науки) 06 грудня 2018 року відвідали відділприродиКіровоградського обласного краєзнавчого музею.

Студенти захопливо слухали розповідь екскурсовода. Він розповідав про унікальні місця Кіровоградщини, що вражають масштабами і красою. Одні з них оповиті таємничими легендами, які історики досі намагаються розгадати, в інших можна відновити сили або просто зробити гарні фото напам’ять.

8 листопада 2018 року відбулася конференція студентів-біологів з навчально-польових практик. Доповідачами були студенти з різних курсів. Вони ділилися досвідом та враженнями від практик.

Ухнят Катерина та Романова Василина розповіли про ґрунти  у зоні міста Кропивницького та методики дослідження ґрунтів; про Кіровоградський кар’єр, про завод «Ельворті». Їхня практика тільки розпочалася, тому будемо очікувати нових вражень. Керівник практики – доктор  іс.н., доцент Дефорж Г.В.

13 листопада 2018 р. в приміщенні ПГФ відбулася Звітна конференція з польових практик студентів-географів, на якій були підведені підсумки сезону навчальних практик 2017-2018 навчального року.

Як не може бути хіміка без лабораторії та реактивів, біолога без гербарію і мікроскопа, так не може бути і географа без подорожі, карти і компаса,  намету і вечірнього багаття.

Педагогічну практику проходила у НВК СЗНЗ І-ІІІ ступенів № 26 - ДНЗ - ДЮЦ «Зорецвіт» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» у період з 3 вересня по 26 жовтня 2018 року, у 10 класі.

У школі було створено всі умови для проходження практики. Вчитель біології має великий стаж роботи, високу фахову й методичну підготовку. Шкільний кабінет для дітей достатньо обладнаний засобами навчання, дуже гарна атмосфера для праці. Протягом усього перебування в школі я мала змогу отримувати консультації як від вчителя, так і від адміністрації школи.

У п’ятницю 2 листопада 2018 року кафедрою природничих наук та методик їхнього навчання природничо-географічного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка спільно з відділом біологічної, хімічної та фізичної освіти Інституту педагогіки НАПН України м. Києва проведено всеукраїнський науково-методичний семінар для викладачів та студентів природничих спеціальностей, методистів регіональних методичних служб, учителів природничо-математичних дисциплін «Шкільний учитель нового покоління».

Інформацію надано природничо-географічним факультетом