З 5 вересня 2020 року для студентів та викладачів кафедри географії і геоекології Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка розпочався цикл лекцій-дискурсів американського професора Джорджа Уайта з питань електоральної географії, які відбуваються дистанційно з використанням платформи Zoom.

Кафедра біології та методики її викладання

запрошує студентів на навчання в магістратуру

(денна та заочна форми навчання):

Колектив кафедри природничих наук та методик їхнього навчання і природничо-географічного факультету університету вітає з успішним захистом докторської дисертації

доцена кафедри Трифонову Олену Михайлівну!

Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в пофесійному зростанні й майбутніх наукових пошуках!

Інформацію надано природничо-географічним факультетом

Розпорядження № 21

по природничо-географічному факультету

Центральноукраїнського державного педагогічного університету

імені Володимира Винниченка

від 11 червня 2020 року

Керівникам навчальних (польових) практик провести інструктаж з охорони праці для студентів (інструкція №147 (цільовий інструктаж)). Текст інструкції розміщено на сайті природничо-географічного факультету.

Розпорядження № 20

по природничо-географічному факультету

Центральноукраїнського державного педагогічного університету

імені Володимира Винниченка

від 11 червня 2020 року

Кураторам академічних груп провести інструктаж з безпеки життєдіяльності для студентів (інструкція №142 (первинний інструктаж)). Текст інструкції розміщено на сайті природничо-географічного факультету.