Кафедра біології та методики її викладання ЦДПУ імені Володимира Винниченка висловлює подяку колективу ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр» за проведену екскурсію лабораторіями центру.

Екскурсія проходила в рамках комплексної біологічної практики, яку проходили студенти 23 та 45 груп. В кожній лабораторії нас привітно зустріли висококваліфіковані співробітники, які ознайомили студентів зі специфікою роботи, об`єктами, приладами, методиками, привели численні яскраві приклади типових аналізів, провели разом зі студентами можливі експрес-виміри.

Дуже приємно було чути із вражень студентів про їх переконливість у перспективності обраної спеціальності та можливості практичного застосування отриманих в університеті знань. Деякі з них навіть визначились що по закінченню вишу хочуть працювати саме в подібній структурі. Студенти відмітили високий рівень, сучасність та різноманітність матеріально-технічного оснащення лабораторій та були вражені маштабами та різноплановістю аналізів, що проводяться у лабораторії центру. Звертає увагу також те, що у своїй роботі працівники центру керуються не лише ДСТУ, але і міжнародними стандартами, та є передовими такж і в інформаційному просторі.

Колектив кафедри біології та методики її викладання бажає центру розвитку та процвітання, а його співробітникам натхнення та успіху! Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Керівники практики, Казначєєва М.С., Данилків О.М.

{gallery}pgf/news/2019_10_25{/gallery}