13 листопада 2018 р. в приміщенні ПГФ відбулася Звітна конференція з польових практик студентів-географів, на якій були підведені підсумки сезону навчальних практик 2017-2018 навчального року.

Як не може бути хіміка без лабораторії та реактивів, біолога без гербарію і мікроскопа, так не може бути і географа без подорожі, карти і компаса,  намету і вечірнього багаття.

Тож більше ніж за 20 років на кафедрі географії та геоекології склалася ціла система навчальних польових практик, які є складовою професійного становлення майбутнього вчителя географії, а це: метеорологічна практика (керівник – доц. Онойко Ю.Ю.), геологічна практика (керівник – доц. Вовк В.М.), топографо-туристська практика (керівник – вик. Мовчан С.В.), для студентів І курсу; комплексна грутознавча та геоморфологічна практика (керівники – доц. Домаранський А.О. та доц. Онойко Ю.Ю.), геоботанічна практика (керівник – доц. Мирза-Сіденко В.М.) для студентів ІІ курсу; комплексна фізико- та суспільно-географічна (керівники – доц. Гелевера О.Ф. та вик. Мовчан С.В.) для студентів ІІІ курсу; комплексна суспільно-географічна практика (керівник – доц. Семенюк Л.Л.), яку проходили студенти IV курсу.

Протягом одного сезону навчальних польових практик географи пройшли і проїхали близько 3500 км, оглянули десятки природних, промислових, історичних та культурних об’єктів, здобули незамінний досвід та неперевершені враження на багато років.

Звітні конференції для підведення підсумків сезону польових навчальних практик стали невід’ємною складовою традицій природного-географічного факультету. Ось і цього разу викладачі та студенти зібралися разом, щоб поділитися своїми досягненнями та враженнями. Керівники практик та студенти звітували про виконання завдань практик, демонстрували презентації та кліпи, оглянули міні виставку фотографій, які були зроблені в процесі проходження практик. Зі звітами-доповідями виступили студенти Потапенко Оксана та Жердієва Ірина (ІІ курс), Безверхий Іван, Берненко Аліна, Журжер Максим та Стасенко Катерина (ІІІ курс), Бискуб Юрій (IV курс) та Шмигін Каріна (студентка-магістр 1 року навчання).

Підсумки конференції підвів д.г.н., проф. Кривульченко А.І., який одним з перших прокладав маршрути польових практик для студентів-географів.