8 листопада 2018 року відбулася конференція студентів-біологів з навчально-польових практик. Доповідачами були студенти з різних курсів. Вони ділилися досвідом та враженнями від практик.

Ухнят Катерина та Романова Василина розповіли про ґрунти  у зоні міста Кропивницького та методики дослідження ґрунтів; про Кіровоградський кар’єр, про завод «Ельворті». Їхня практика тільки розпочалася, тому будемо очікувати нових вражень. Керівник практики – доктор  іс.н., доцент Дефорж Г.В.

 

Бережний Олексій, студент-хімік, поділився враженнями від відвідування Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідну станцію НАН України та Компаніївського коледжу ветеринарної медицини.

Подборський Олег «прогуляв» ботаніко-зоологічну практику, а натомість відвідав разом з географами Південний Буг. Але це його не врятувало. Як і вся група, він здасть колекцію комах та гербарій.

Власенко Альона засоромилася під час доповіді і їй на допомогу прийшла керівник практики, к.б.н., доцент Аркушина Г.Ф. У неї на подвір’ї росте Вовчок гіллястий (Orobanche ramosa L.), що не є характерним для нашої території. Дане місцезнаходження цієї рослини буде занесене у міжнародні визначники!

Язан Анастасія розповіла про особливості проходження дендрологічної практики. Вони відвідали Козачий остів, Ковалівський парк, Лісопаркову.

На завершення виступили Нєкрасова Валерія та Шумовська Софія. Ми розповіли про власні враження від проходження практики з основ сільського господарства (керівником практики була к.с.-г.н., доцент Данилків О.М.), яка розпочалася з відвідування найбільшої сільськогосподарської виставки України та Східної Європи – «Агроекспо-2018». Також ми не могли оминути й не завітати до Кіровоградської державної сільськогосподарської станції НАН України та Компаніївського коледжу ветеринарної медицини (останніх два заклади ми відвідали разом з студентами-хіміками, їхнім представником на даній конференції був Бережний Олексій).

Практика дає можливість студентам закріпити теорію, здобути практичні навички, зблизитись з групою. Екскурсії в природу зажди супроводжуються позитивними емоціями та величезною кількість селфі.

Практика, на будь-якому курсі, це спогади на все життя!!!

Шумовська Софія