17 травня 2019 року відбулася навчальна екскурсія студентів спеціальності «Середня освіта (Природничі науки)» до Державного підприємства «Чорноліське лісове господарство» (керівник екскурсії: к.пед.н., доц. О.М.Трифонова).

Екскурсія проводилася згідно робочих навчальних програм із загальної фізики (мета: дослідження опалювальних систем теплиць, вивчення капілярних явищ під час зрошування рослин), загальної та неорганічної хімії (мета: ознайомлення з класифікацією та застосуванням мінеральних добрив з метою покращення врожайності і росту рослин).

Спільно зі студентами лісове господарство відвідали і співробітники фізико-математичного та природничо-географічного факультетів Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Всім присутнім співробітники лісового господарства провели цікаву екскурсію.

Під час екскурсії всі учасники ознайомилися з розсадником лісового господарства, з його теплицями, долучилися до мастер-класу з черенкування рослин, ознайомилися з лісовими насадженнями в їх природних умовах існування.

Інформацію підготувала к.пед.н., доц.,

доцент кафедри природничих наук та

методик їхнього навчання О.М.Трифонова