На факультеті іноземних мов 2 місяці тривала акція по збору речей вихованцям Староосотського протитуберкульозного дитячого обласного санаторію. Цю акцію ініціювала студентка 1 курсу Катерина Горбань, а студенти та викладачі факультету активно підтримали її.

Інформацію надано факультетом іноземних мов

Минулого тижня на факультет іноземних мов завітали учні старших класів НВК «Кіровоградський колегіум». У комп’ютерній лабораторії №611 доцент кафедри перекладу, прикладної та загальної лінгвістики Богдан Вікторович Стасюк провів майстер-клас на тему «Особливості аудіовізуального перекладу». Захід відбувся в рамках профорієнтаційної роботи кафедри з ініціативи заступника декана з навчально-методичної роботи О. С. Леонідова.

Протягом останніх тижнів року, що минає, на факультеті іноземних мов традиційно визначають переможців першого етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська). Цьогоріч звання «першого серед рівних» виборювали 26 талановитих студентів другого, третього і четвертого курсів бакалаврського рівня.

Інформацію надано факультетом іноземних мов

У Центральноукраїнському державному педагогічному університеті відбулася найочікуваніша подія для факультету іноземних мов - Міс інмов 2018. Сім конкурсанток із задоволенням відвідували репетиції протягом місяця. Кожна з них неймовірна та неповторна. Переконайтесь самі :

Традиційно, наприкінці листопада студенти – переможці конкурсного відбору взяли участь у міжнародному освітньому семінарі “Learning from History: Discrimination”, який відбувався в Міжнародному Молодіжному Центрі м.Освенцим, Польща, з 22 по 29 листопада 2018.