The week in London sounds unreal. Especially if this week is spent with talented people from 50 countries and full of adventures.
After finding out that I won the National Public Speaking Competition, I was eagerly anticipating my trip to the UK. I didn’t know what to expect but I did have some high expectations. And now, I can say for sure that this week was one of the best in my whole life. Let me walk you through my adventures in London and what you can expect if you enter and win the National Public Speaking Competition.

Ректорат та колектив факультету іноземних мов Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка вітає сердечно декана факультету іноземних мов, професора Олександра Миколайовича Білоуса з перемогою в престижному конкурсі, який щорічно проводить для українських науковців Центр досліджень Східної Європи Варшавського університету під патронатом президента Республіки Польща.

Інформацію надано факультетом іноземних мов

Щорічно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки. У цей день усі українці йдучи на роботу одягають вишиванки. У такий спосіб ми демонструємо, що вишиванка - це одяг не лише на свята, адже вишиванка є генетичним кодом українців.  День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку – просто одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Разом з тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість.

Нещодовно відбувся конкурс в честь відомого поета та драматурга У. Шекспіра.  Студети з унвверситетів та шкіл декламували його сонети. Навіть учні з інших областей приймали участь у цьому заході. Учасників було багато, але ніхто не залишився без підтримки. Конкурс скаладався з трьох етапів. На двох останніх були присутні не тільки журі і учасники, а й глядачі. Було цікаво послухати виступ кожного учасника, оскільки кожен був неповторним.

До майбутніх великих перемог треба готуватися завчасно. Минулого тижня на факультеті іноземних мов вперше відбулась олімпіада з англійської мови серед студентів перших курсів. Інтрига щодо імен переможців зберігалась до останнього, але зрештою перемогу вибороли студенти групи Л18Б Анастасія Салова  (І місце), Ірина Мороз (ІІ місце) і Карина Болгуновська (ІІІ місце). Взяти участь в олімпіаді були запрошені студенти всіх підгруп – навіть тих, де першою мовою є німецька. Усі 23 учасники продемонстрували значний рівень підготовки та високу мотивацію до вивчення англійської.