The semi-finalists are listed in alphabetical order:

1. Bilan Snizhana
  2. Bukatar Yuliia
  3. Bushuieva Elyzaveta

На минулому тижні, 25 – 26 березня 2021 року, факультет іноземних мов Центральноукраїнського державного педагогічного університету в онлайн режимі розчинив свої двері перед учасниками традиційно-весняної, ХV (ювілейної) Міжнародної науково-практичної конференції «Мови і світ: дослідження та викладання».

The English-Speaking Union Ukraine

23 квітня 2020 року відбудеться Всеукраїнський конкурс читців творів Уільяма Шекспіра, який проводить громадська організація Спілка англійської мови в Україні серед учнів та студентів середніх та вищих закладів освіти.

Конкурс розпочнеться о 10.00 у науковому залі бібліотеки  ЦДПУ імені Володимира Винниченка. Конкурс проходитиме за підтримки народного депутата України Горбунова О.В.

Запрошуємо всіх бажаючих насолодитися красою поетичної мови В.Шекспіра.

18 березня 2021 року студентка 1 курсу факультету іноземних мов Туглук Дар’я стала суперфіналісткою літературного конкурсу авторських творів учнівської та студентської молоді «Батл поетів», що проводив департамент освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Вибори голови студради факультету іноземних мов відбудуться

19 березня 2021 року з 9:00 до 15:00 в аудиторії 615.

Всі студенти факультету беруть участь у виборах!

З програмою кандидата на посаду голови студради можна ознайомитися тут.

Не забудть, зайти проголосувати!!!!