02 лютого 2019 року у приміщенні Американського дому (м. Київ) відбувся всеукраїнський конкурс публічного мовлення 2019. У цьому конкурсі приймало участь 14 учасників з усієї України, які мали приготували промову на тему “Nature is a common language”.

On February the second, America House in Kyiv kindly welcomed the semi-finalists of the National Public Speaking Competition organized by the English-Speaking Union Ukraine. That was an amazing possibility to make our thoughts heard, exchange ideas, meet soulmates and gain much experience.

Про конкурс публічного мовлення я дізналася від мого вчителя англійської мови, Юлії Миколаївни Верещак. Вона порадила мені прийняти участь у цьому конкурсі і я, звичайно, погодилась. Це була моя перша спроба в публічних виступах, тому я готувалася старанно. При написанні тексту на конкурс я спочатку намагалася провести мозковий штурм, щоб знайти ідеї для моєї промови і тільки потім почала писати текст на основі моїх записів.

На факультеті іноземних мов 2 місяці тривала акція по збору речей вихованцям Староосотського протитуберкульозного дитячого обласного санаторію. Цю акцію ініціювала студентка 1 курсу Катерина Горбань, а студенти та викладачі факультету активно підтримали її.

Інформацію надано факультетом іноземних мов

Минулого тижня на факультет іноземних мов завітали учні старших класів НВК «Кіровоградський колегіум». У комп’ютерній лабораторії №611 доцент кафедри перекладу, прикладної та загальної лінгвістики Богдан Вікторович Стасюк провів майстер-клас на тему «Особливості аудіовізуального перекладу». Захід відбувся в рамках профорієнтаційної роботи кафедри з ініціативи заступника декана з навчально-методичної роботи О. С. Леонідова.