Зазвичай у розпал літа в аудиторіях факультету неминуче сходить нанівець студентський гамір і розчиняється в тиші коридорів професорсько-викладацький склад. Лиш де-не-де спокійно проходить хтось із чергових по деканату або техперсоналу. А тому майже кожен день народження незмінного очільника інмов протягом останніх 22 років проходить у невластивій для цієї людини атмосфері тиші, спокою та мовчанки. Не властиво для неї й інше — бути відсутнім на роботі. Так-так, навіть у пору свого дня народження і відпустки.

Але давайте про все по порядку.

Днями у Кропивницькому вперше відбувся День кар'єри ЄС. Попри пандемію й карантинні обмеження ми нарешті зробили це, хоч онлайн-формат заходу вийшов дещо експериментальним. Наш заклад приєднався до когорти вишів, які вже чотири роки поспіль реалізують чудовий проєкт від Представництва ЄС в Україні.

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка став співорганізатором першого у Кропивницькому «Дня кар’єри ЄС», який щороку проводиться у 15 містах України. «День кар’єри ЄС», що відбувся 13 травня 2020 року, об’єднав студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та освітян. Учасники онлайн-заходу змогли переглянути панельну дискусію "Професійний розвиток та європейська інтеграція" і низку професійних тренінгів.