pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Модернізація освітнього процесу (інтернет конференція)

16 квітня 2020 року члени кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти Ткаченко О. М., Довга Т. Я., Баранюк І. Г., Андросова Н. М., Прибора Т. О., Шарапова Т. А. кафедри педагогіки та менеджменту освіти Окольнича Т. В., Філоненко О. В., Кравцова Т. О. та кафедри методики дошкільної та початкової освіти Мартін А. М. взяли участь у науково-практичній інтернет-конференції «Підготовка майбутніх учителів у контексті реалізації Концепції «Нова українська школа»».

З вітальним словом виступила доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту, перший проректор Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія», голова оргкомітету конференції Петриченко Лариса Олексіївна.

Метою конференції було охарактеризувати положення, що вміщують інформацію про реалії та перспективи розвитку Нової української школи; педагогічні шляхи впровадження освітнього інструментарію як чинника модернізації освітнього процесу в НУШ.

Члени кафедри взяли участь у таких тематичних напрямках роботи: Нова українська школа: реалії та перспективи;

• виховання на цінностях як ключовий компонент освітнього процесу НУШ;
  • професійна підготовка педагогічних кадрів для Нової української школи;
  • дидактика Нової української школи,
  • технології формування ІТ-компетенцій у педагогічних працівників НУШ.

Програма інтернет-конференції

Інформацію надала доцент кафедри