pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Робота зі стейкхолдерами

26 червня 2020 р. на кафедрі педагогіки дошкільної та початкової освіти відбулася дистанційна зустріч-дискусія зі стейкхолдерами через платформу ZOOM.

На зустрічі були присутні:

– стейкхолдери: директор Соколівського закладу дошкільної освіти «Струмочок» Соколівської сільської ради Ткачук Роман Сергійович; директор дошкільного навчального закладу комбінованого типу (ясла-садок) № 17 «Орлятко» Бережна Юлія Валеріївна; вихователь-методист дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 4 «Теремок» Богун Ірина Іванівна;

– гаранти освітніх програм з Дошкільної освіти: доктор педагогічних наук, професор Котелянець Наталка Валеріївна; кандидат педагогічних наук, доцент Нікітіна Олена Олександрівна; кандидат педагогічних наук, доцент Прибора Тетяна Олександрівна;

– викладачі кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти: завідувач кафедри доктор педагогічних наук, професор Радул Ольга Сергіївна; доктор педагогічних наук, професор Ткаченко Ольга Михайлівна; кандидат педагогічних наук, професор Довга Тетяна Яківна; кандидат педагогічних наук, доцент Баранюк Ірина Григорівна; старший викладач Шарапова Тетяна Анатоліївна; викладач Андросова Наталя Миколаївна та завідувач кафедри дошкільної та початкової освіти КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського кандидат педагогічних наук, доцент Тарапака Наталія Володимирівна.

Під час зустрічі було обговорено коло питань, що стосується оновлення освітньої програми Дошкільна освіта.

Пропозиції будуть розглянуті та обговорені 1 липня 2020 р. на спільному засіданні кафедри методик дошкільної та початкової освіти та директорів закладів дошкільної освіти (стейкхолдерів) міста Кропивницького та враховані в освітній програмі.

Зустріч пройшла цікаво, плідно та стала корисною як для викладачів, так і для стейкхолдерів.

Інформацію надала гарант програми Дошкільна освіта
кандидат педагогічних наук, доцент Прибора Т. О.

IMG 20200702 140106