pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

День першокурсника

Факультет педагогіки та психології завжди мав цікаві традиції залучення нових студентів до цікавого розмаїття творчості. Першим етапом цього став цікавий квест для першокурсників, організований студентським активом факультету, профкомом студентів університету, деканатом та викладачами.

Місце обране теж традиційно – територія університетської бази «Буревісник» у лісопарковій рекреації міста. А вересень надихає красою фарб і ароматом хвойного лісу.

Серед локацій, де виявляли себе «першачки», був конкурс представлення команди, конкурс стінгазет, конкурсів талантів, спортивні змагання у швидкості, кмітливості, винахідливості, спритності, командній роботі, злагодженості рухів і комунікації.

Усі групи студентів спеціальностей «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Практична психологія», «Корекційна освіта» перезнайомилися між собою, з викладачами факультету, старшокурсниками, кураторами. Набули досвіду роботи в умовах творчого осяяння у короткий час, відкинули страх нового колективу, здружилися та стали повноправними членами великої факультетської родини.

Інформацію підготувала викладач Андросова Н. М.