pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Робота зі стейкхолдерами

29 вересня 2020 року відбулася зустріч, яку організувала кафедра педагогіки дошкільної та початкової освіти, магістрантів із стейкхолдерами через платформу ZOOM. Зустріч була змістовною, корисною та відвертою.

Основні питання, які задавали студенти нашим експертам:

• Яким чином учасники освітнього процесу обирають навчальні програми та підручники? Чи узгоджуються між собою обрані навчальні плани, підручники та календарні плани.
  • Чи важко здійснювати формувальне оцінювання здобувачів освіти в початкових класах? Які особливості навчальної програми для 3 класу в НУШ?
  • Яким чином здійснюється взаємозв’язок з батьками учнів та педагогіка партнерства, якщо діти перебувають на дистанційному навчанні?
  • Які особливості проведення адміністрацією закладу загальної середньої освіти внутрішнього контролю в класах нової української школи (НУШ)?
  • Які платформи для дистанційного навчання вчителі вважають найефективнішими і використовують в своїй роботі. Як найкраще організувати роботу в умовах дистанційного навчання.

На зустрічі були присутні стейкхолдери:

• Овсейчук Олена Анатоліївна – заступнику директора з навчально-виховної роботи навчально-виховного об'єднання природничо-економіко-правового ліцею-спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 8 - позашкільного центру.
  • Гвардіонова Олена Вікторівна – заступнику директора з навчально-виховної роботи навчально-виховного об'єднання – «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів «Гармонія» – гімназія імені Тараса Шевченка - центр позашкільного виховання «Контакт».

Інформацію надала кандидат педагогічних наук, доцент Баранюк І. Г.

120531984 3229371183852097 9143954006536624995 n