pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Авторські школи теперішніх магістрів

Кожен сучасний майбутній педагог скеровує своє навчання на майбутню професійну реалізацію. Цьому сприяє вивчення курсів «Інноваційні технології в початковій школі» (Лектор – професор Довга Т. Я.) та «Порівняльна педагогіка» (лектор – професор Радул О. С.).

Вивчення здобутків освітнього процесу країн світу та сучасних тенденцій оновлення змісту освіти, методичного та технологічного підходів до навчання, виховання і розвитку учнів початкової школи надає можливості магістрам спеціальності «Початкова освіта» уявити власний освітній заклад, втілити у проєкт особисті мрії щодо сучасної початкової освіти.

Таке творче завдання стало завершальним у вивченні означених курсів навчального плану. Пропонуємо переглянути задумки, а , можливо, через низку років і виявити цей заклад серед успішних освітніх установ.

Матеріал підготувала викладач Н. М. Андросова

Balandiuk 1  Gensicka 1  Goncharova 1  Korablova 1  Kovalchuk 1  Voloschenko 1  Zolotina 1  Avt shk Alioshina PD20m61D 1