pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

На факультеті педагогіки, психології та мистецтв відбулася Всеукраїнська студентська конференція пам’яті американського психолога Гордона Олпорта

За результатами Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні проблеми практичної психології та її перспективи розвитку» (присвяченій 125-річчю з Дня народження Гордона Олпорта), яка відбулась 11 травня 2022 року на базі кафедри психології факультету педагогіки, психології та мистецтв Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, упорядковано та виставлено на університетському ресурсі Збірник доповідей Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції, в якому висвітлюються теоретико-методологічні проблеми практичної психології та актуальні питання надання психологічної допомоги особистості на різних етапах онтогенетичного розвитку.

Конференцію було проведено у дистанційному форматі на платформі для відеоконференцій. Всі учасники конференції отримали сертифікати участі.

Бажаємо учасникам творчої наснаги та наукових звершень!