Вийшов друком перший том чотиритомної «Енциклопедії перекладознавства», підготовлений за сприяння Всеукраїнської спілки викладачів перекладу. Це унікальне видання українською мовою є першим у світі його перекладом з англійської мови. Переклади іншими мовами лише готуються до друку. Для придбання цієї книги, зайдіть у каталог сайту видавництва «Нова книга» (розділ «Новинки»), там же знайдете додаткову інформацію (Передмова, зміст, фрагменти тексту). Подальші томи Енциклопедії наразі готуються до друку (див розділ «Про нас – Проєкти ВСВП» на сайті ВСВП – uttu.info). Відповідну інформацію буде розміщено на згаданому сайті.

Членами Всеукраїнської спілки викладачів перекладу (UTTU) є викладачі кафедри, які, зокрема, також брали участь у перекладі цього видання.

Приємного читання!

Леонід Черноватий

Інформацію надано факультетом іноземних мов