05 січня 2022 року в ЦДПУ ім. В. Винниченка відбувся методичний семінар у гібридному форматі (онлайн та офлайн) в рамках проекту ERASMUS+ «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)» на тему «Вдосконалення викладання: стратегія та модель», який провели к.пед.н., доцентка кафедри германських мов та методики їхнього навчання Степаненко А.В. та к.псих.н., ст.викладачка кафедри психології Близнюкова О.М.

Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у методичному семінарі!

5 січня 2022 року о 14.15 в аудиторії 20 корпусу №1 ЦДПУ ім. В.Винниченка у гібридному форматі (онлайн та офлайн) відбудеться методичний семінар  в рамках проєкту ERASMUS+ «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)» на тему «Вдосконалення викладання: стратегія та модель». Онлайн підключення здійснюватиметься на платформі Google Meet, обов’язкова реєстрація учасників за посиланням (вхід з корпоративної пошти!). Після реєстрації учасники отримують посилання для підключення.

Доповідачі: доцентка кафедри германських мов та методик їхнього навчання Степаненко А.В., старша викладачка кафедри психології Близнюкова О.М.

Кінцевий термін реєстрації - 03 січня 2022 року.

21 грудня 2021 року відбулося засідання робочої групи міжнародного проєкту Еразмус+ «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)», на якому обговорили результати тренінгу своїх колег – доцентки кафедри германських мов та методик їхнього навчання Степаненко А.В. та ст.викладач кафедри психології Близнюкової О.М., а також підвели підсумки першого етапу проєкту та окреслили перспективи подальшої роботи своєї команди.

14 грудня 2021 р. відбувся методичний семінар «Залучення кращих європейських практик та освітніх інновацій для удосконалення викладацької майстерності», у рамках участі ЦДПУ ім. В. Винниченка в міжнародному проєкті Еразмус+ «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)».

Доповідачі – доцентка кафедри германських мов та методик їхнього навчання Н. В. Іваненко та завідувачка відділу забезпечення якості та цифрового супроводу освіти, професорка кафедри природничих наук, хімії, географії та методик їхнього навчання Н. В. Подопригора, які пройшли серію тренінгів у центрі удосконалення викладацької майстерності у Байройтському університеті (Німеччина), ознайомили учасників семінару з досвідом впровадження європейських освітніх інновацій у закладах вищої освіти Німеччини.

7-10 грудня 2021 року у рамках реалізації проєкту ЄС Еразмус+ UTTERLY «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання» представники ЦДПУ імені Володимира Винниченка доцент кафедри германських мов та методики їхнього навчання, к.пед.н. Степаненко А.В. та ст.викладач кафедри психології, к.псих.н. Близнюкова О.М. взяли участь у тренінгу «Стратегія та модель Центру вдосконалення викладання» у Львівському національному університеті імені Івана Франка.