Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції для студентів та молодих науковців «Вивчення й впровадження ідей  Василя Сухомлинського в практику сьогодення», яка відбудеться 5‒6 жовтня 2021 року на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Запрошуємо до участі у роботі III Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції з міжнародною участю «Стратегії інноваційного розвитку природничих дисциплін: досвід, проблеми та перспективи», присвяченої 100-річчю із дня заснування Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, яка відбудеться 25-26 березня 2021 року.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Проблеми та інновації в природничо-математичній, технологічній і професійній освіті», присвяченій 100-річчю із Дня заснування Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, яка відбудеться 19 квітня – 14 травня 2021 року.

Інформацію надано науковим відділом

Інститут модернізації змісту освіти опублікував перелік наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки у 2021 році, сформований у відповідності до пропозицій  закладів вищої освіти України.

Перелік наукових конференцій 2021р.

Вінницький кооперативний інститут проводить Міжнародну науково-практичну конференцію “Наука і проблеми, перспективи інноваційного розвитку в освіті”.

Інформацію надано науковим відділом