Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі І Міжнародної науково-практичної конференції «Подолання екологічних ризиків та загроз для довкілля в умовах надзвичайних ситуацій - 2022», яка відбудеться 26-27 травня 2022 року.

Інформаційний лист

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо вас взяти участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Український правовий вимір: пошук відповідей на глобальні міжнародні виклики». У роботі конференції планується участь провідних учених навчальних закладів, наукових установ та організацій, органів державної влади, у тому числі митних органів, установ та організацій – міжнародних партнерів університету.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Х Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні питання теорії та практики психолого-педагогічної підготовки майбутніх фахівців», яка відбудеться 14 квітня 2022 року.

21 квітня 2022 року на базі КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбудеться XXV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми збереження національної ідентичності освітньої системи України в контексті євроінтеграційних процесів».

Інформацію надано навчально-науковим відділом