Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VIII Міжнародної науково-практичної дистанційної конференції MODERN RESEARCH IN WORLD SCIENCE, яка відбудеться 29-31 жовтня 2022 р. у м. Львів, Україна. У науковій конференції візьмуть участь представники навчальних закладів і установ з усього світу.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VIІ Міжнародного конгресу «Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування», який відбудеться 12-14 жовтня 2022 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Наукове товариство студентів історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка запрошує взяти участь у міжнародній науковій конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківське літо 2022».

Усі виручені з конференції кошти спрямовуються на купівлю військової амуніції, квадрокоптерів, засобів зв'язку та інших необхідних речей для підрозділів, які захищають нашу країну.

Вінницький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету запрошує Вас взяти участь у роботі X Міжнародної науково-практичної конференції «Соціально-політичні, економічні та гуманітарні виміри європейської інтеграції України», яка відбудеться 14 – 16 вересня 2022 року.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі І Міжнародної науково-практичної конференції «Подолання екологічних ризиків та загроз для довкілля в умовах надзвичайних ситуацій - 2022», яка відбудеться 26-27 травня 2022 року.

Інформаційний лист