25-28 листопада 2021 року в Києві відбудеться ХVІ Міжнародна науково-практична конференція 
«Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору».

Інформацію надано науковим відділом

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Музейна педагогіка в науковій освіті», що відбудеться 25 листопада 2021 року в онлайн-форматі.

Інформацію надано науковим відділом

Запрошуємо взяти участь у роботі VІІ Міжнародної молодіжної науково-практичної інтернет-конференції «Наука і молодь в ХХІ сторіччі», яка відбудеться у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» 30 листопада 2021 року.

Вінницький кооперативний інститут та Wyższa szkoła ekonomii, prawa i nauk medycznych im. prof. E. Lipińskiego w Kielcach запрошують до участі в Міжнародній науково-практична конференції здобувачів освіти та молодих учених «Науковий простір: актуальні питання, досягнення та інновації», яка відбудеться 23-24 листопада 2021 року у місті Вінниця.

Інформацію надано науковим відділом

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції для студентів та молодих науковців «Вивчення й впровадження ідей  Василя Сухомлинського в практику сьогодення», яка відбудеться 5‒6 жовтня 2021 року на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.