Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VIІ Міжнародного конгресу «Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування», який відбудеться 12-14 жовтня 2022 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Наукове товариство студентів історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка запрошує взяти участь у міжнародній науковій конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківське літо 2022».

Усі виручені з конференції кошти спрямовуються на купівлю військової амуніції, квадрокоптерів, засобів зв'язку та інших необхідних речей для підрозділів, які захищають нашу країну.

Вінницький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету запрошує Вас взяти участь у роботі X Міжнародної науково-практичної конференції «Соціально-політичні, економічні та гуманітарні виміри європейської інтеграції України», яка відбудеться 14 – 16 вересня 2022 року.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі І Міжнародної науково-практичної конференції «Подолання екологічних ризиків та загроз для довкілля в умовах надзвичайних ситуацій - 2022», яка відбудеться 26-27 травня 2022 року.

Інформаційний лист

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо вас взяти участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Український правовий вимір: пошук відповідей на глобальні міжнародні виклики». У роботі конференції планується участь провідних учених навчальних закладів, наукових установ та організацій, органів державної влади, у тому числі митних органів, установ та організацій – міжнародних партнерів університету.