Одеська державна академія будівництва та архітектури запрошує до участі у роботі ІV міжнародної науково-практичної конференції “Південь України у вітчизняній та європейській історії”, яка відбудеться 13-14 вересня 20148 року у м. Одеса

Інформацію надано науковим відділом

22-23 травня 2018 року Міжнародна наукова конференція “Україна і Польща: минуле, сучасне, майбутнє”, присвячена Дням Польщі та 10-річчю діяльності Польського культурно-освітнього центру в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Міністерство освіти і науки України разом з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка проводить 27-29 вересня 2017 року Всеукраїнський фестиваль інновацій. У рамках заходу буде проведено конференцію “Проблеми нормативно-правового забезпечення інноваційної діяльності та шляхи їх вирішення”.

Запрошуємо викладачів та студентів ВНЗ, працівників органів управління освітою та вчителів ЗНЗ до участі у IX Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства та суспільствознавчих дисциплін», яка відбудеться 17-18 листопада 2017 р. на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.

Інформаційний лист

Інформацію надано науковим відділом

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі міжнародної міждисциплінарної науково-практичної конференції “Комунікативний дискурс у полікультурному просторі”, що відбудеться 6–7 жовтня 2017 року у місті Миколаєві.

Інформаційний лист