Національна академія наук України оголошує конкурс на здобуття Золотої медалі імені В. І. Вернадського НАН України, премій імені видатних учених НАН України, а також премій для студентів закладів вищої освіти і молодих учених, що присуджуються НАН України у 2021 році.

Лист МОН №7/288-21 від 09.07.21 р.

Для участі у Премії потенційні Учасниці мають подавати заяви за встановленою формою через онлайн-платформу: www.forwomeninscience.in.ua до 1 липня 2021 р. включно.

Інформування про правила програми здійснюватиметься на сайті www.forwomeninscience.in.ua.

Інформаційний лист

Інформацію надано науковим відділом

Дата проведення: 18 серпня 2021 року
Місце проведення: корпус № 1 Державного архіву Кіровоградської області, вул. Академіка Корольова, 3, м. Кропивницький.
Початок роботи конференції: 10.00

Високоповажні професори, доценти, викладачі, шановні здобувачі освітньо-наукового ступеня доктора філософії, студенти – усі, хто окрім копіткої щоденної педагогічної та освітньої діяльності спрямовує свою інтелектуальну й творчу енергію на розбудову наукового дискурсу університету й України!

Міністерство освіти і науки України інформує, що 11 березня 2021 р. об 11:00 відбудеться вебінар "Сервіси онлайн навчання та спілкування для науки і освіти".

Ви дізнаєтесь про два сервіси онлайн спілкування, які пропонує НРЕН України Асоціація УРАН, eduMEET та WebClass (BigBlueButton). Ознайомитесь з прикладами їхнього використання.

Інформація буде корисна як для широкої аудиторії, так і для технічних фахівців.

Для участі у заході необхідно зареєструватися за посиланням: https://cutt.ly/0lUKFCm.

Інформацію надано науковим відділом