Міністерство освіти і науки України інформує, що 11 березня 2021 р. об 11:00 відбудеться вебінар "Сервіси онлайн навчання та спілкування для науки і освіти".

Ви дізнаєтесь про два сервіси онлайн спілкування, які пропонує НРЕН України Асоціація УРАН, eduMEET та WebClass (BigBlueButton). Ознайомитесь з прикладами їхнього використання.

Інформація буде корисна як для широкої аудиторії, так і для технічних фахівців.

Для участі у заході необхідно зареєструватися за посиланням: https://cutt.ly/0lUKFCm.

Інформацію надано науковим відділом

Запрошуємо до участі у роботі III Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції з міжнародною участю «Стратегії інноваційного розвитку природничих дисциплін: досвід, проблеми та перспективи», присвяченої 100-річчю із дня заснування Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, яка відбудеться 25-26 березня 2021 року.

Державна служба статистики України запустила мобільний додаток "Статистика у смартфоні", який дає можливість оперативно отримувати офіційну державну статистичну інформацію.
Використання мобільного додатку дасть можливість оперативно отримувати статистичну інформацію та використовувати її у професійній діяльності та навчанні.

Інформацію надано науковим відділом

25 березня 2021 року відбудеться Всеукраїнська студентська науково-практична конференція "Включення дітей та молоді в соціокультурне середовище" . До участі запрошуються студенти, аспіранти, викладачі, практикуючі фахівці, які цікавляться актуальними питаннями соціальної педагогіки, спеціальної та професійної освіти, педагогіки вищої школи.
Форма проведення - дистанційна, заочна.
Інформаційний лист

Інформацію надано науковим відділом

"Європейська ліга професійного розвитку" разом з Економічним університетом у місті Краків та Малопольською школою державного управління м. Краків організовує міжнародне онлайн-стажування для педагогічних та науково-педагогічних працівників за темою: "Нові та інноваційні методи викладання" обсягом 120 годин.
Дата проведення: 1-26 березня 2021 року.
Детальна інформація

Інформацію надано науковим відділом