Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка бере участь у міжнародному проєкті «Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті», у якому представлені двадцять закладів вищої освіти України! Проєкт, організований університетом імені Масарика, м. Брно, Чехія, розпочато у 2019 році і буде тривати до кінця 2021 року.

Інформацію надано науковим відділом

5 листопада у віртуальних стінах факультету психології, педагогіки та гуманітарних наук Краківської Академії імені Анджея Фрича Моджевського відбулася гостьова лекція доцента кафедри перекладу, прикладної та загальної лінгвістики Бондаренка Олександра Сергійовича.

“Європейська ліга професійного розвитку” (ELPD) разом з Університетом Collegium Civitas (Варшава) організовує міжнародне науково-педагогічне онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників.

Інформацію надано науковим відділом

Ректорат університету вітає колег зі здобуттям ще однієї з вершин наукового та професійного зростання! Наукові ступені кандидата і доктора наук, доктора філософії, вчені звання доцента і професора – свідчення наполегливості, невтомної праці, творчих і фахових чеснот кожного зі здобувачів. Це – недоспані ночі, відірваний від родин час. Разом з тим, це крок до ще ефективнішого виконання місії, без якої неможливо уявити кожного з Вас – викладацької діяльності, роботи зі студентами, формування нового покоління фахівців, які продовжують добрі традиції університету.

Інформацію надано науковим відділом

Центр розвитку кадрового потенціалу Сумського державного університету запрошує Вас взяти участь у короткостроковій програмі підвищення кваліфікації “Блог викладача як інструмент модернізації навчального процесу”
Період навчання: 21-25 вересня 2020 року
Форма участі: дистанційна
Загальний обсяг: 30 годин (8 аудиторних годин).
Вартість: 350 грн.

Інформацію надано науковим відділом