Міністерством освіти і науки України оголошено щорічний конкурсний відбір проєктів, фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних та експериментальних розробок за участю закладів вищої освіти та наукових установ, які належать до сфери управління МОН. Відповідний наказ від 29 вересня 2021 р. № 1028 опублікований на сайті Міністерства.

Інформацію надано науковим відділом

4 жовтня 2021 року МОН оголошено конкурс проєктів наукових робіт і науково-технічних розробок молодих вчених. Відповідний наказ МОН від 29.09.2021 №1027 опубліковано на офіційному сайті.

Інформацію надано науковим відділом

Національна академія наук України оголошує конкурси на здобуття
Золотої медалі імені В.І.Вернадського НАН України,
Премій імені видатних учених НАН України, а також
Премій для студентів закладів вищої освіти і молодих учених, що присуджуються Національною академією наук України у 2021 році.

Інформацію надано науковим відділом

До відома науково-педагогічних та наукових працівників, вчених, спеціалістів, здобувачів вищої освіти, магістрів, закладів вищої освіти та наукових установ!

Детальніше

Національна академія наук України оголошує конкурс на здобуття Золотої медалі імені В. І. Вернадського НАН України, премій імені видатних учених НАН України, а також премій для студентів закладів вищої освіти і молодих учених, що присуджуються НАН України у 2021 році.

Лист МОН №7/288-21 від 09.07.21 р.