“Європейська ліга професійного розвитку” (ELPD) разом з Університетом Collegium Civitas (Варшава) організовує міжнародне науково-педагогічне онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників.

Інформацію надано науковим відділом

Ректорат університету вітає колег зі здобуттям ще однієї з вершин наукового та професійного зростання! Наукові ступені кандидата і доктора наук, доктора філософії, вчені звання доцента і професора – свідчення наполегливості, невтомної праці, творчих і фахових чеснот кожного зі здобувачів. Це – недоспані ночі, відірваний від родин час. Разом з тим, це крок до ще ефективнішого виконання місії, без якої неможливо уявити кожного з Вас – викладацької діяльності, роботи зі студентами, формування нового покоління фахівців, які продовжують добрі традиції університету.

Інформацію надано науковим відділом

Центр розвитку кадрового потенціалу Сумського державного університету запрошує Вас взяти участь у короткостроковій програмі підвищення кваліфікації “Блог викладача як інструмент модернізації навчального процесу”
Період навчання: 21-25 вересня 2020 року
Форма участі: дистанційна
Загальний обсяг: 30 годин (8 аудиторних годин).
Вартість: 350 грн.

Інформацію надано науковим відділом

Державна установа «Український інститут розвитку освіти» формує базу експертів навчальної літератури у галузі початкової освіти, базової середньої освіти, психології, мовної культури, освіти національних меншин, книжкового дизайну, антидискримінаційного законодавства з метою експертизи підручників для 4-6 класів.

Інформацію надано науковим відділом

Cоціальна програма Scholarship запрошує студентів Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка взяти участь у конкурсі на здобуття грантів на навчання в українських закладах вищої освіти.

Scholarship бере на себе оплату навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних та прагне знайти талановитих молодих спеціалістів.

Інформацію надано науковим відділом