Державна установа «Український інститут розвитку освіти» формує базу експертів навчальної літератури у галузі початкової освіти, базової середньої освіти, психології, мовної культури, освіти національних меншин, книжкового дизайну, антидискримінаційного законодавства з метою експертизи підручників для 4-6 класів.

Інформацію надано науковим відділом

Cоціальна програма Scholarship запрошує студентів Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка взяти участь у конкурсі на здобуття грантів на навчання в українських закладах вищої освіти.

Scholarship бере на себе оплату навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних та прагне знайти талановитих молодих спеціалістів.

Інформацію надано науковим відділом

Історія України багата на особистості, котрі визначали її поставання. Нині – 140-річний ювілей у одного з фундаторів української державності, політика за покликом серця, письменника і художника Божою ласкою, Володимира Кириловича Винниченка.

Інформацію надано науковим відділом

Наукові записки. Серія: Педагогічні науки Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України від 02.07.2020, № 886 включено до Переліку наукових фахових видань категорії «Б» (галузь знань: Освіта/Педагогіка).

Центр розвитку кадрового потенціалу Сумського державного університету запрошує педагогічних, науково-педагогічних та інших працівників закладів освіти взяти участь у короткострокових програмах підвищення кваліфікації:

Інформацію надано науковим відділом