22 вересня 2022 року в online-форматі відбулося засідання ради молодих вчених ЦДПУ.

Присутніми на засіданні були проректор з наукової роботи Клочек Лілія Валентинівна, доктор психологічних наук, доцент та члени РМВ ЦДПУ: Трифонова Олена Михайлівна (голова ради), Соменко Дмитро Вікторович (секретар), Москальчук Катерина Віталіївна (заступник голови ради, аспірант), Ляшенко Ростислав Олександрович (голова РМВ факультету педагогіки, психології та мистецтв), Макарчук Олег Петрович (голова РМВ факультету математики, природничих наук та технологій), Фока Марія Володимирівна (голова РМВ факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій); Сундукова Ірина В’ячеславівна (голова РМВ факультету фізичного виховання), Боброва Марія Сергіївна (факультет математики, природничих наук та технологій).

Інформацію надано радою молодих вчених

07 вересня 2022 р. у відбулось чергове засідання Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

На засіданні були розглянуті наступні питання порядку денного:

Інформацію надано радою молодих вчених

31 серпня 2022 р. відбулася зустріч Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України з представниками Міністерства освіти і науки України. Головним питанням зустрічі стало питання налагодження комунікації та взаємодії між Радою та Міністерством.

Інформацію надано радою молодих вчених

Цьогорічний День знань молоді вчені ЦДПУ відзначили спільно з усім колективом університету проєктом «Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка кличе в Дендропарк». На заході був презентований широкий спектр спеціальностей ЦДПУ та проведена цікава концертна програма, конкурси та майстеркласи.

Активними учасниками заходу стали молоді вчені нашого університету, які презентували свої здобутки у галузях філології, педагогіки, психології, історії, спорту, мистецтва, дизайну, робототехніки тощо.

Інформацію надано радою молодих вчених

Державні іменні стипендії засновані з метою увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні та призначаються щороку до Дня Гідності та Свободи за вагомий внесок у розвиток української науки, посилення міжнародного авторитету України, внесок у розвиток демократичних та гуманістичних цінностей у сфері науки і освіти.

Інформацію надано радою молодих вчених