4 жовтня 2021 року МОН оголошено конкурс проєктів наукових робіт і науково-технічних розробок молодих вчених. Відповідний наказ МОН від 29.09.2021 №1027 опубліковано на офіційному сайті.

Інформацію надано науковим відділом

29 вересня 2021 року голова РМВ ЦДПУ Олена Трифонова стала учасником і доповідачем на ІІ Всеукраїнському Форумі Рад молодих вчених. Захід об’єднав молодих вчених із усіх регіонів України. Олена Трифонова презентувала результати діяльності рад молодих учених Кіровоградської області.

З 29 вересня до 02 жовтня 2021 року на Кіровоградщині відбувалася Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO-2021. За даними офіційного сайту AGROEXPO-2021 на виставці цьогоріч представлені майже всі відомі бренди сільськогосподарського машинобудування — як іноземні («John Deere», «New Holland», «Case», «Fendt», «Claas» та інші), так і вітчизняні («ХТЗ», «Ельворті», «Лозівські машини» тощо). Вперше на виставці представлена експозиція підприємств Великобританії.

Інформацію надано радою молодих вчених

16-17 вересня 2021 року молоді вчені ЦДПУ взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми природничо-математичної освіти в Україні».

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, виходячи з необхідності підвищення ролі молодих вчених у формуванні наукової політики України, відновлення наукового потенціалу держави, посилення роботи з науковою молоддю для вирішення питань соціального і професійного розвитку та залучення молодих наукових кадрів до наукової діяльності ЦДПУ, вважає за необхідне створення та забезпечення функціонування Ради молодих вчених Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Інформацію надано радою молодих вчених