25 червня 2021 року відбулося засідання Спілки Рад молодих вчених.

Спілка Рад – це робочі онлайн наради, що відбуватимуться щомісяця, на яких представники РМУ при МОНУ спільно з молодими вченими України у реальному часі зможуть обговорити поточні проблеми та шляхи їх вирішення, стан та перспективи розвитку Ради молодих вчених певної області, методи активізації діяльності та помноження результативності роботи Ради молодих вчених певної області. На спілці обговорюватимуться ті питання, з якими молоді вчені звертатимуться до РМУ при МОН.

Інформацію надано радою молодих вчених

Радою молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України ініційована підготовка проєкту моделі регіональної (територіальної) програми науково-технічного розвитку з рекомендаціями щодо подальшого її впровадження в регіонах України та подання на розгляд Колегії Міністерства освіти і науки України. З метою підготовки проєкту моделі створюється робоча група, до складу якої входитимуть представники молодих вчених із кожної області.

Інформацію надано радою молодих вчених

Міністерство освіти і науки України оголосило конкурсний відбір кандидатів у експерти до складу секцій Експертної ради МОН за фаховими напрямами у 2021 році.

Всім бажаючим необхідно заповнити заповнити форму «Анкета кандидата в експерти для участі у конкурсному відборі до персонального складу Секцій».

Детальна інформація у наказі МОН України.

Інформацію надано радою молодих вчених

Рада молодих учених при МОН України запрошує до участі у ІІ Всеукраїнському форумі Рад молодих вчених, – ради молодих учених областей, міст та закладів вищої освіти/наукових установ, а також молодих вчених, зацікавлених у діяльності рад молодих вчених в інституціях, які вони представляють.

Інформацію надано радою молодих вчених

21 травня 2021 р. за сприяння Ради молодих вчених при МОНУ відбулася онлайн-зустріч «Доктор філософії/доктор мистецтва: умови підготовки» у 2021 році. Участь у заході взяли начальник відділу підготовки та атестації наукових і науково-педагогічних кадрів Міністерства освіти і науки України Олена Воронюк щодо актуальних питань підготовки здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти та заступник Голови Національного агентства Іван Назаров щодо проєкту Порядку присудження наукових ступенів.

Інформацію надано радою молодих вчених