Цьогорічне визначення переможців конкурсу на здобуття обласної премії молодим науковцям Кіровоградської області та стипендії обласної державної адміністрації і обласної ради для аспірантів та докторантів, які навчаються у закладах вищої освіти Кіровоградської області, відбулося 16 квітня 2021 року.

Інформацію надано радою молодих вчених

З метою забезпечення міжвузівській мобільності здобувачам освіти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка було запропоновано серію відкритих лекцій від провідних науковців, методистів України. Молоді вчені ЦДПУ долучилися до організації та проведення такого лекторію. А також самі стали його активними учасниками.

Інформацію надано радою молодих вчених

У літньому семестрі 2021 року проєкт «Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті» буде продовжуватися онлайн курсом, спрямованим на теми інклюзії та інтернаціоналізації у середовищі вищої школи. Як тема інклюзії, так і тема інтернаціоналізації належать протягом тривалого часу до пріоритетів Університету імені Масарика, де їм приділяють значну увагу і намагаються втілювати нові тренди у щоденній практиці. Своїм досвідом і результатами дослідження поділяться не лише співробітники педагогічного факультету, а співробітники Центру закордонної співпраці та Центру для допомоги студентам з особливими потребами Університету імені Масарика. Курс включатиме також дискусію, практичний досвід і підтримку співпраці.

Інформацію надано радою молодих вчених

25-26 березня 2021 року відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Стратегії інноваційного розвитку природничих дисциплін: досвід, проблеми та перспективи» присвячена 100-річчю із дня заснування Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Інформацію надано радою молодих вчених

Кіровоградська обласна державна адміністрація оголосила щорічний конкурс на здобуття обласної премії молодим науковцям Кіровоградської області та стипендії обласної державної адміністрації і обласної ради для аспірантів та докторантів, які навчаються у закладах вищої освіти Кіровоградської області.

Інформацію надано радою молодих вчених