Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 04.07.2019 №932 з 15 липня 2019 року оголошується конкурсний відбір проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління МОН за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

Інформацію надано радою молодих науковців

25 квітня 2019 року в Кіровоградській обласній державній адміністрації відбулося засідання комісії з присвоєння обласної премії молодим науковцям області та стипендії обласної державної адміністрації та обласної ради молодим аспірантам та докторантам, які навчаються у закладах освіти Кіровоградської області.

Інформацію надано радою молодих науковців

11 квітня 2019 року відбулося пленарне засідання VIII міжнародної науково-методичної конференції «Проблеми математичної освіти» (ПМО – 2019). Учасників конференції гостино зустрів Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького.

Інформацію надано радою молодих науковців

10 квітня 2019 року в Державному архіві Кіровоградської області відбулася презентація монографії члена ради молодих вчених ЦДПУ Базаки Романа Вікторовича на тему «Преса Кіровоградщини 1874-1921 рр.».

Інформацію надано радою молодих науковців

21 березня 2019 року молоді вчені ЦДПУ стали учасниками ІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет–конференції «Стратегії інноваційного розвитку природничих дисциплін: досвід, проблеми та перспективи», що проводилась на природничо-географічному факультеті Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Інформацію надано радою молодих науковців