Одним із пріоритетних напрямів розвитку науки в Україні є її інтеграція до світового освітньо-наукового простору. З переліком міжнародних наукових проектів є змога ознайомитися на сайті МОН України (https://mon.gov.ua/ua/tag/mizhnarodni-naukovi-proekti).

Нині в Україні почала свою роботу база грантів, стипендій та інвестицій

Інформацію надано радою молодих вчених

X-а Міжнародна науково-практична інтернет конференція «Проблеми та інновації в природничо-математичній, технологічній і професійній освіті» присвяченій 125-річчю з Дня народження Нобелівського лауреата І.Є. Тамма тривала в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка з 25 травня до 04 червня 2020 року. До неї долучилися представники закладів загальної середньої та вищої освіти України.

Інформацію надано радою молодих вчених

03 червня 2020 року в Кіровоградській обласній державній адміністрації відбулося засідання комісії з присвоєння обласної премії молодим науковцям області та стипендії обласної державної адміністрації та обласної ради молодим аспірантам та докторантам, які навчаються у закладах освіти Кіровоградської області.

Інформацію надано науковим відділом

Молоді вчені презентували роботів виготовлених студентами спеціальності Професійна освіта (Комп’ютерні технології)

  • Програмована робо-рука;
  • механізована колісна платформа на базі мікроконтролера Arduino, з керуванням через Bluetooth;
  • робот-чистильщик (був презентований вперше);
  • базова механотрона модель з комплекту Lego Mindstorms EV3 – Lego-слон;
  • моделі «розмінувати бомбу» та «здолати перешкоди з сигналізацією».
Інформацію надано радою молодих вчених

Відповідно до листа Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 05.02.2020 № 35-13/387/0.35 та листа Міністерства культури, молоді та спорту України від 20.01.2020 № 460/14.3, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» (зі змінами) (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1333-2007-%D0%BF) оголошено про можливість подання в термін до 1 березня 2020 року пропозицій щодо кандидатів на присудження Премії. Документи кандидатів мають бути оформлені в установленому порядку відповідно до п. 7 зазначеної Постанови Кабінету Міністрів України та надіслані на поштову адресу: вул. Еспланадна 42, каб. 313а, м. Київ, 01601.

 

Інформацію надано радою молодих вчених