Національна академія наук України оголошує конкурс на здобуття премій для молодих учених і студентів закладів вищої освіти за наукові роботи.

Інформацію надано науковим відділом

Молоді науковці Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка 21 травня 2018 року долучилися до навчально-наукової екскурсії викладачів та студентів фізико-математичного факультету до Чорнобильської зони відчуження.

Інформацію надано радою молодих науковців

17 травня 2018 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

Інформацію надано радою молодих науковців

Молоді науковці Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка 17 травня 2018 року стали активними учасниками Дня вишиванки.

Інформацію надано радою молодих науковців

12 травня 2018 року молоді науковці Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка стали учасниками молодіжного IT‑фестивалю «Vesna-Soft 2018» (http://vesnasoft.org/#vesnahack).