Молоді науковці Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (к.пед.н., доц. О.М.Трифонова; к.пед.н. Н.В.Мироненко) 13-16 вересня 2018 року стали учасниками Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми природничо-математичної освіти в середній і вищій школі», яка відбувалася на базі Херсонського державного університету (м. Херсон).

Інформацію надано радою молодих науковців

Національна академія наук України оголошує конкурс на здобуття премій для молодих учених і студентів закладів вищої освіти за наукові роботи.

Інформацію надано науковим відділом

Молоді науковці Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка 21 травня 2018 року долучилися до навчально-наукової екскурсії викладачів та студентів фізико-математичного факультету до Чорнобильської зони відчуження.

Інформацію надано радою молодих науковців

17 травня 2018 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

Інформацію надано радою молодих науковців

Молоді науковці Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка 17 травня 2018 року стали активними учасниками Дня вишиванки.