19 травня 2022 року відбувся спільний науковий захід Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та лекторію «Наукові зустрічі / Scientific meetings». Цього разу всі охочі мали змогу прослухати лекцію кандидата технічних наук, старшого наукового співробітника Відділення фізики гірничих процесів Інституту геотехнічної механіки ім. М.С.Полякова, секретаря Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, секретаря Ради молодих учених при Відділенні фізики і астрономії НАН України Андрія Хорольського.

Інформацію надано радою молодих вчених

12 травня 2022 року відбулося Х засідання Спілки РМВ при МОНУ. Андрій Хорольський, який розпочав засідання, повідомив учасників про стан впровадження ініціатив, які були запропоновані на минулому засіданні. Також він наголосив, що всі заплановані радою молодих вчених проєкти будуть реалізовані.

Інформацію надано радою молодих вчених

Рада молодих вчених Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка стала співорганізатором XІІІ Міжнародної науково-практичної інтернет конференції «ПРОБЛЕМИ ТА ІННОВАЦІЇ В ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНІЙ, ТЕХНОЛОГІЧНІЙ І ПРОФЕСІЙНІЙ ОСВІТІ»

Інформацію надано радою молодих вчених

04 травня 2022 року відбулося чергове засідання РМУ при МОН.

На засіданні були обговорені: діяльність Ради молодих учених при МОН України під час війни, виклики з якими стикаються молоді вчені під час військового часу, проведення ІІІ Всеукраїнського форуму рад молодих учених у 2022 р., про вибори делегатів від України для участі в Annual General Meeting (11 червня 2022, м. Вільнюс). Знову обговорювали питання, щодо перетину кордону науковцями. Під час засідання зазначено, що всі проєкти РМУ будуть продовжувати свою реалізацію. Також наголошено на необхідності пройти опитування щодо потреб молодих вчених в сучасних умовах військового стану (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfEcmwQIZJFCKCIn_DeOMh8k3SirDpoLV8m0U5lRxf2tYDUWw/viewform?usp=sf_link), оновлення Реєстру Рад молодих вчених.

Інформацію надано радою молодих вчених

Спілка Рад молодих вчених – це робочі онлайн наради, що відбуваються щомісяця, на яких молоді вчені у реальному часі обговорюють поточні проблеми та шляхи їх вирішення, стан та перспективи розвитку Рад молодих вчених, методи активізації діяльності та помноження результативності роботи.

Інформацію надано радою молодих вчених