Новини Ради молодих учених

Дистанційне засідання Спілки Рад молодих вчених

29 лютого 2024 року відбулося дистанційне засідання Спілки Рад молодих вчених, організоване Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України з метою обговорення поточних проблем та шляхів їх вирішення; стану та перспектив розвитку Рад молодих вчених; методів активізації діяльності та підвищення результативності роботи.

Постановою Верховної Ради України засновано 50 премій Верховної Ради України молодим ученим

Постановою Верховної Ради України від 05 лютого 2019 року № 2675-VIII «Про Премію Верховної Ради України для молодих учених» (зі змінами) (далі – Постанова) засновано 50 премій Верховної Ради України молодим ученим.

З урахуванням Постанови та Інструкції з оформлення і подання документів на присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим, а також порядку їх розгляду, затвердженої Рішенням Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій від 15 грудня 2021 року, протокол № 90, (далі – Інструкція) просимо подати кандидатури претендентів та їх роботи на здобуття Премії Верховної Ради України молодим вченим (далі – Премія) у 2024 році до директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України включно до 01 березня 2024 року.

Діяльність молодих учених: виклики сьогодення та перспективи розвитку

21 липня 2023 року Ботузова Юлія Володимирівна, доктор педагогічних наук, доцент кафедри математики і методики її навчання ЦДУ ім. В. Винниченка взяла участь у круглому столі «Research and Higher Education for Recovery of Ukraine» (м.Київ, Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України). Захід проходив в офлайн-форматі у межах візиту делегації ЄвродокSebastian Dahle, Президента та Pil Maria Saugmann, Віце-Президента Європейської Ради аспірантів та молодих учених.

Переможці обласної премії молодим науковцям Кіровоградської області

21 квітня 2023 року  відбулося засідання обласної комісії з питань підтримки молодих науковців області. Комісія розглянула здобутки молодих науковців та рекомендувала начальнику ОВА призначити премії та стипендії обласної державної адміністрації та обласної ради у 2023 році.

Обрано нову голову РМВ ЦДУ

05 квітня 2023 року відбулися звітно-виборні збори молодих вчених ЦДУ. Збори відбулися в онлайн форматі.

Захід розпочався з вітального слова проректора з наукової роботи, доктора психологічних наук, професора Клочек Лілії Валентинівни.