7-8 жовтня 2020 року на базі кафедри методики викладання фізики та дисциплін технологічної освітньої галузі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Концепція управління процесами формування природничо-наукової компетентності майбутнього педагога фізико-технологічного профілю в STEM-орієнтованому навчальному середовищі». Учасником заходу стала голова Ради молодих вчених ЦДПУ Олена Трифонова. Конференція відбувалася в дистанційному режимі. Всі учасники мали змогу прослухати доповіді з наступних напрямків:

Інформацію надано радою молодих вчених

Цього року Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка традиційно взяв участь у Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки AGROEXPO-2020, яка пройшла з 30 вересня по 3 жовтня. В експозиції університету були представлені і результати діяльності наукового гуртка студентів «Основи автоматизованих систем і робототехніки» (керівники: д.пед.н., проф. М.І.Садовий та члени Ради молодих вчених д.пед.н., доц. О.М.Трифонова та к.пед.н. Д.В.Соменко). Серед основних експонатів були:

Інформацію надано радою молодих вчених

Члени Ради молодих вчених ЦДПУ (голова ради О.М.Трифонова та член ради Д.В. Соменко) 29 вересня 2020 року взяли участь у Всеукраїнському форумі рад молодих учених. Метою заходу було створення платформи для розвитку зв’язків між молодими ученими, налагодження діалогу між радами молодих вчених, органами влади та громадськості.

Інформацію надано радою молодих вчених

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.10.2020 № 1216 з 05 жовтня 2020 року оголошено конкурсний відбір претендентів на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні (детальна інформація у прикріпленому файлі).

Інформацію надано радою молодих вчених

Відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо організації освітнього процесу в умовах карантину молоді науковці ЦДПУ (к.пед.н. Д.В.Соменко та к.пед.н., доц. О.М.Трифонова) продовжили запропонований доцентом Н.В.Мироненко досвід проведення занять поза аудиторією на відкритому повітрі.

Інформацію надано радою молодих вчених