21 березня 2023 року голова ради молодих вчених ЦДУ прийняла участь у науковому семінарі «Українська наукова діаспора Франції: наука для перемоги».

Оголошення! Звітно-виборні збори молодих вчених ЦДУ переносяться у зв'язку з виробничою необхідністю.

Про дату проведення зборів буде повідомлено додатково.

До уваги молодих вчених та аспірантів Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка!
23 березня 2023 року (четвер) о 15.00 відбудуться звітно-виборні збори молодих вчених ЦДУ.

15 березня 2023 року відбулося засідання Спілки РМВ при МОНУ.

Спілка Рад молодих вчених – це постійний захід, який проводиться Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України з метою обговорення поточних проблем та шляхів їх вирішення; стану та перспектив розвитку Рад молодих вчених; методів активізації діяльності та помноження результативності роботи. Порядок денний щомісяця формується відповідно до пропозицій молодих вчених.

Згідно з рішенням Кіровоградської обласної ради від 11 листопада 2003 p. № 226 «Про підтримку молодих науковців області» департаментом освіти i науки обласної військової адміністрації проводяться заходи щодо проведення конкурсу на призначення премій молодим науковцям та стипендій аспірантам закладів вищої освіти області.

Комплект документів необхідно подати до департаменту освіти і науки обласної військової адміністрації до 31 березня 2023 року. Тому не пізніше 20 березня 2023 р. всім бажаючим необхідно подати матеріали у науковий відділ Ю.Ю.Сільченко.

Деталі у додатку та положенні.