4 жовтня 2018 року молоді вчені Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка стали учасниками Х Міжнародної науково-практичної конференції та XХV Всеукраїнських педагогічних читань «Творча спадщина Василя Сухомлинського у вітчизняному та міжнародному вимірах».

Інформацію надано радою молодих науковців

Відповідно до листа Департаменту країн Близького Сходу та Африки Міністерства закордонних справ від 18.09.2018 № 650/13-800-2796 інформуємо.

Інформацію надано радою молодих науковців

Молоді вчені та студенти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (Р.В.Базака, Ю.В.Ботузова, О.М.Трифонова) стали учасниками Х Фестивалю молодіжної книги «10 кРОКІВ з книгою».

Інформацію надано радою молодих науковців

Молоді науковці Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (к.пед.н., доц. О.М.Трифонова; к.пед.н. Н.В.Мироненко) 13-16 вересня 2018 року стали учасниками Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми природничо-математичної освіти в середній і вищій школі», яка відбувалася на базі Херсонського державного університету (м. Херсон).

Інформацію надано радою молодих науковців

Національна академія наук України оголошує конкурс на здобуття премій для молодих учених і студентів закладів вищої освіти за наукові роботи.

Інформацію надано науковим відділом