Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. в. Винниченка увійшов до рейтингу 100 закладів вищої освіти України, що користуються найбільшою популярністю серед вступників у 2022 році.

За даними інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», що розміщує рейтингові списки абітурієнтів, до закладів вищої освіти цьогоріч подано понад 1 млн 100 тисяч заяв від вступників, зокрема абітурієнтами на основі повної загальної середньої освіти для здобуття кваліфікаційних рівнів бакалавра подано близько 635 тисяч заяв.
ЦДПУ посів 96-ту сходинку у рейтингу.

Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка посів десяту сходинку серед 10 найкращих педагогічних вишів у консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України.

На початку грудня було оприлюднено щорічний рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії 2018 року, уже вдруге складений інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA». В усіх чотирьох рейтингах, де ранжирувався Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, - «Найбільший бал ЗНО на бюджет», «Найбільший бал ЗНО на контракт», «Вступники зараховані на контракт», «Вступники зараховані на бюджет» - наш ВНЗ перебуває у верхній половині списку з кількох сотень вітчизняних вишів, а за окремими показниками входить до чільної сороківки.