ХАРЧЕНКО Діана Сергіївна

Дата захисту: Захист дисертації Харченко Діани Сергіївни «Моделювання хвильових процесів в тришаровій гідродинамічній системі», відбудеться 30.06.2023 р. об 11:00  в залі засідань № 1 Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка

Зауваження та звернення приймаються до 26.06.2023 р. та надсилаються за адресою: Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка, вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький 25006.

Дисертація

keyФайл КЕП дисертації

Adobe Acrobat Pro PDFВідгук опонента д.тех.наук, проф. Лимарченко О.С.

key Файл КЕП Відгуку опонента д.тех.наук, проф. Лимарченко О.С.

Adobe Acrobat Pro PDF Відгук опонента д.фіз.-мат.наук, проф. Авраменко О.В.

key Файл КЕП Відгуку опонента д.фіз.-мат.наук, проф. Авраменко О.В.

Adobe Acrobat Pro PDF Відгук опонента д.фіз.-мат.наук, ст.наук.співроб. Константінов О.В.

key Файл КЕП Відгуку опонента д.фіз.-мат.наук, ст.наук.співроб. Константінов О.В.

Adobe Acrobat Pro PDF Рецензія к.фіз.-мат.наук, доц. Гуртовий Ю.В.

key Файл КЕП Рецензії к.фіз.-мат.наук, доц. Гуртовий Ю.В.

Adobe Acrobat Pro PDF Рішення спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії

Трансляція захисту дисертації