25 березня 2021 року відбудеться Всеукраїнська студентська науково-практична конференція "Включення дітей та молоді в соціокультурне середовище" . До участі запрошуються студенти, аспіранти, викладачі, практикуючі фахівці, які цікавляться актуальними питаннями соціальної педагогіки, спеціальної та професійної освіти, педагогіки вищої школи.
Форма проведення - дистанційна, заочна.
Інформаційний лист

Інформацію надано науковим відділом

Cоціальна програма Scholarship запрошує студентів Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка взяти участь у конкурсі на здобуття грантів на навчання в українських закладах вищої освіти.

Scholarship бере на себе оплату навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних та прагне знайти талановитих молодих спеціалістів.

Інформацію надано науковим відділом

Кафедра вокально-хорових дисциплін та методики музичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка проводить ІІІ Міжнародну студентську науково-практичну конференцію «Сучасне мистецтво в європейській культурі сьогодення». У рамках конференції відбудеться конкурс диригентів, вокалістів та малих вокальних форм.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1580 від 17.12.2019 р. “Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020 навчальному році” 14-16 квітня 2020 року у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка проводиться другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності ”Українська мова і література” серед студентів закладів вищої освіти.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України за № 1271 від 04.10.2019 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей у 2019/2020 навчальному році» Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка призначено базовим навчальним закладом з проведення ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія та археологія».