Запрошуємо Вас 28-29 березня 2019 року взяти участь у ІІ Міжнародній студентській науково-практичній конференції:«Постать Станіслава Людкевича в дискурсивному просторі української музичної культури». У рамках конференції відбудеться конкурс диригентів і вокалістів та малих вокальних форм, присвячені 140-річчю з дня народження С.П. Людкевича.

Інформацію надано мистецьким факультетом

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28.11.2018 р. “Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році” 17-19 квітня 2019 року у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка проводиться другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності ”Музичне мистецтво” серед студентів вищих навчальних закладів.

17 жовтня 2018 року Фонд Віктора Пінчука розпочав 13-й відкритий конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA». Загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді покликана сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яка стане генератором майбутніх змін.

Прийом заявок на участь у конкурсі відкрито на сайті програми zavtra.in.ua з 17 жовтня до 30 листопада 2018 року.

Стипендіальна програма ”Завтра.UA” Фонду Віктора Пінчука – найбільша приватна загальноосвітня програма з підтримки талановитої молоді в Україні, метою якої є виховання нового покоління українців з відмінною освітою та сильним почуттям громадянської відповідальності. У цьому році відбувся дванадцятий конкурс серед студентів провідних закладів вищої освіти України.

17–19 квітня 2018 року на базі мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво» (інструментальне виконавство). У заході взяли участь представники  20 вищих навчальних закладів різних міст України.