Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України за № 1179 від 05.11.2021 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей у 2021/2022 навчальному році та внесення змін у додаток до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 р. №1457» Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка призначено базовим навчальним закладом з проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Середня освіта (Трудове навчання та технології)».

25 березня 2021 року відбудеться Всеукраїнська студентська науково-практична конференція "Включення дітей та молоді в соціокультурне середовище" . До участі запрошуються студенти, аспіранти, викладачі, практикуючі фахівці, які цікавляться актуальними питаннями соціальної педагогіки, спеціальної та професійної освіти, педагогіки вищої школи.
Форма проведення - дистанційна, заочна.
Інформаційний лист

Інформацію надано науковим відділом

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України за № 1457 від 24.11.2020 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка призначено базовим навчальним закладом з проведення ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Технологічна освіта (014 Середня освіта (Трудове навчання та технології))».

Cоціальна програма Scholarship запрошує студентів Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка взяти участь у конкурсі на здобуття грантів на навчання в українських закладах вищої освіти.

Scholarship бере на себе оплату навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних та прагне знайти талановитих молодих спеціалістів.

Інформацію надано науковим відділом

Кафедра вокально-хорових дисциплін та методики музичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка проводить ІІІ Міжнародну студентську науково-практичну конференцію «Сучасне мистецтво в європейській культурі сьогодення». У рамках конференції відбудеться конкурс диригентів, вокалістів та малих вокальних форм.