Стипендіальна програма ”Завтра.UA” Фонду Віктора Пінчука – найбільша приватна загальноосвітня програма з підтримки талановитої молоді в Україні, метою якої є виховання нового покоління українців з відмінною освітою та сильним почуттям громадянської відповідальності. У цьому році відбувся дванадцятий конкурс серед студентів провідних закладів вищої освіти України.

17–19 квітня 2018 року на базі мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво» (інструментальне виконавство). У заході взяли участь представники  20 вищих навчальних закладів різних міст України.

11 квітня на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка відбувся ІІ-й тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальностей «Історія та археологія».

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"

Всеукраїнська благодійна організація ”Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива” в рамках реалізації благодійної програми ”Стипендіальна програма ”Завтра.UA” багато років поспіль проводить відкритий конкурс для добору найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів (ВНЗ) України.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1495 від 09.12.2016 р. ”Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році” 26-28 квітня 2017 року у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка  проводиться другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності ”Музичне мистецтво” серед студентів вищих навчальних закладів.