Запрошуємо молодих науковців, магістрантів та студентів вищих навчальних закладів взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів та молодих науковців

“Фізика. Освітні технології”,

яка відбудеться 23 листопада 2018 року в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті
імені Володимира Винниченка.

Інформацію надано фізико-математичним факультетом

19-20 квітня 2018 року на мистецькому факультеті відбулася І Міжнародна студентська науково-практична конференція «Європейський вимір культурно-творчої спадщини Бориса Лятошинського», в рамках якої пройшли конкурси хорових диригентів, вокалістів та малих вокальних форм серед студентів вищих навчальних закладів України. Конкурс диригентів та вокалістів проводиться кафедрою вокально-хорових дисциплін та методики музичного виховання щорічно, але цього року він набув статусу Міжнародного, розширив свої межі і доповнився конкурсом малих вокальних форм. Вітальним словом учасників вищезгаданих заходів зустрів доктор філологічних наук, професор і проректор з наукової роботи ЦДПУ ім. В.Винниченка Михида С.П.

Інформацію надано мистецьким факультетом

16 травня 2017 року у 214 аудиторії фізико-математичного факультету відбулася звітна студентська наукова конференція за 2016-2017 навчальний рік.

12 травня 2016 року у 214 аудиторії фізико-математичного факультету відбулася звітна студентська наукова конференція за 2015-2016навчальний рік.