20 травня 2020 року у режимі відеоконференції відбулася звітна конференція наукового студентського товариства Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка за 2019-2020 навчальний рік.

14 травня 2019 року відбулася звітна студентська наукова конференція за 2018-2019 навчальний рік.

Запрошуємо вас взяти участь у звітній конференції наукового студентського товариства
Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка
за 2018–2019 навчальний рік.
Конференція відбудеться 14 травня 2019 року о 12:40 в
ауд. 214 семиповерхового корпусу університету:
м. Кропивницький, вул. Шевченка, 1.


Ректорат
Рада СНТ

Запрошуємо молодих науковців, магістрантів та студентів вищих навчальних закладів взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів та молодих науковців

“Фізика. Освітні технології”,

яка відбудеться 23 листопада 2018 року в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті
імені Володимира Винниченка.

Інформацію надано фізико-математичним факультетом

19-20 квітня 2018 року на мистецькому факультеті відбулася І Міжнародна студентська науково-практична конференція «Європейський вимір культурно-творчої спадщини Бориса Лятошинського», в рамках якої пройшли конкурси хорових диригентів, вокалістів та малих вокальних форм серед студентів вищих навчальних закладів України. Конкурс диригентів та вокалістів проводиться кафедрою вокально-хорових дисциплін та методики музичного виховання щорічно, але цього року він набув статусу Міжнародного, розширив свої межі і доповнився конкурсом малих вокальних форм. Вітальним словом учасників вищезгаданих заходів зустрів доктор філологічних наук, професор і проректор з наукової роботи ЦДПУ ім. В.Винниченка Михида С.П.

Інформацію надано мистецьким факультетом