Семестрове навчання у Польщі!
Відкрито конкурсний набір студентів
на семестровий обмін у Поморську академію в Слупську (Польща)
протягом осіннього семестру
з жовтня 2019 по 30.01.2020 н.р.

Інформацію надано науковим відділом

Цікавить вища освіта в США?

Які ж особливості американської вищої школи роблять її такою привабливою?

ЗАПРОШУЕМО НА ІНФОРМАЦІЙНУ ЗУСТРІЧ

Інформацію надано науковим відділом

Університет м. Грац запрошує до участі у Міжнародній літній школі “Radical (Dis)Engagement: Satte – Society - Religion” у місті Сегау, яка відбудеться з 30 червня по 13 липня 2019 року у Штриї, Австрія. Школа спрямована на міждисциплінарне вивчення змін у сучасному суспільстві, державотворенні та релігії.

Інформацію надано науковим відділом

У 2019 році уряд Китайської Народної Республіки надав громадянам України 60 стипендій на 2019-2020 навчальний рік згідно з умовами двосторонньої угоди між Україною та КНР, а також зважаючи на наміри розширити співробітництво в галузі освіти.

Інформацію надано науковим відділом

Інформуємо, що Міністерство освіти і науки Республіки Казахстан надає 160 стипендій, що фінансуються Урядом країни, іноземним студентам, у тому числі українцям, для навчання у закладах вищої освіти Казахстану.

У 2019 році запропоновано місця для здобуття освіти на таких освітніх рівнях: «Бакалавр»-25 місць, «Магістр» – 125 місць, «Доктор філософії» – 10 місць.

Прийом онлайн заявок буде здійснюватися до 19 липня 2019 року

Триває конкурс для участі у програмі Mitacs Globalink Research Internship!

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. Щороку з травня по вересень учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук.

Інформацію надано науковим відділом

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ МИСТЕЦЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ДИПЛОМ БАКАЛАВРА У ПОЛЬЩІ!

Відкрито конкурсний набір студентів на навчання за програмою подвійного диплому

у Поморській академії в м. Слупськ (Польща)

До конкурсу за програмою подвійного диплому запрошуються студенти спеціальності 014.13 Середня освіта. “Музичне мистецтво та художня культура” державної та комерційної форми навчання. Договір про співпрацю між ЦДПУ ім. В. Винниченка і Поморською академією в м. Слупськ (Польща) надає можливість студентам нашого університету паралельно навчатися у державному польському вищому навчальному закладі протягом трьох років і отримати диплом про освіту двох університетів.

Інформацію надано науковим відділом

30 травня 2019 року о 14.10 у залі для науковців бібліотеки університету відбудеться семінар “Як опублікувати статтю у Scopus та Web of Science”.

Інформацію надано науковим відділом

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ!

Семестрове навчання у Польщі!

Відкрито конкурсний набір студентів на семестровий обмін у Поморську академію в Слупську (Польща) протягом осіннього семестру з 1.10.2018 по 30.01.2019

В обміні можуть взяти участь студенти всіх спеціальностей, крім студентів 1 курсу та останнього семестру випускного курсу всіх освітніх рівнів державної та комерційної форми навчання. Договір про співпрацю між ЦДПУ ім. В. Винниченка і Поморською академією в м. Слупськ (Польща) надає можливість студентам нашого університету паралельно безкоштовно навчатися у державному польському вищому навчальному закладі протягом семестру.

Інформацію надано науковим відділом

Прес-служба Міністерства освіти і науки України повідомляє, що Уряд Казахстану, в межах двосторонньої угоди про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Казахстану, виділив для українців 30 стипендій для навчання у вищих навчальних закладах на рівні бакалавр та 10 стипендій для навчання на магістерському рівні. Вибір навчального закладу та спеціальності – за кандидатом.