ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ МИСТЕЦЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ДИПЛОМ БАКАЛАВРА У ПОЛЬЩІ!

Відкрито конкурсний набір студентів на навчання за програмою подвійного диплому

у Поморській академії в м. Слупськ (Польща)

До конкурсу за програмою подвійного диплому запрошуються студенти спеціальності 014.13 Середня освіта. “Музичне мистецтво та художня культура” державної та комерційної форми навчання. Договір про співпрацю між ЦДПУ ім. В. Винниченка і Поморською академією в м. Слупськ (Польща) надає можливість студентам нашого університету паралельно навчатися у державному польському вищому навчальному закладі протягом трьох років і отримати диплом про освіту двох університетів.

Інформацію надано науковим відділом

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ!

Семестрове навчання у Польщі!

Відкрито конкурсний набір студентів на семестровий обмін у Поморську академію в Слупську (Польща) протягом осіннього семестру з 1.10.2018 по 30.01.2019

В обміні можуть взяти участь студенти всіх спеціальностей, крім студентів 1 курсу та останнього семестру випускного курсу всіх освітніх рівнів державної та комерційної форми навчання. Договір про співпрацю між ЦДПУ ім. В. Винниченка і Поморською академією в м. Слупськ (Польща) надає можливість студентам нашого університету паралельно безкоштовно навчатися у державному польському вищому навчальному закладі протягом семестру.

Інформацію надано науковим відділом

Прес-служба Міністерства освіти і науки України повідомляє, що Уряд Казахстану, в межах двосторонньої угоди про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Казахстану, виділив для українців 30 стипендій для навчання у вищих навчальних закладах на рівні бакалавр та 10 стипендій для навчання на магістерському рівні. Вибір навчального закладу та спеціальності – за кандидатом.

Інформацію надано науковим відділом

Міністерство освіти і науки України та Департамент науки та технологій Уряду Республіки Індія запрошують до участі у конкурсі спільних українсько-індійських науково-дослідних проектів для реалізації у 2019-2021 рр.

Міністерство освіти і науки України та Міністерство освіти і науки Республіки Болгарія  запрошують студентів та викладачів, які вивчають болгарську мову та славістику, взяти участь у щорічному літньому семінарі з болгарської мови, літератури та культури. Термін подачі заявок для участі - до 24 квітня 2018 року.

Інформацію надано науковим відділом

Повідомляємо про можливість літнього стажування у найкращих 4-5-зіркових готелях, ресторанах і сучасних курортах на болгарському Чорноморському узбережжі, яке пропонує  компанія Bogena. Робота - до 3 місяців у період літніх канікул.

Стипендія та науковий грант імені Кшиштофа Скубішевського! Триває термін подачі документів на стипендію та науковий грант імені Кшиштофа Скубішевського, першого Міністра закордонних справ Республіки Польща після відновлення незалежності (1989–1993). Програма адресується громадянам Центральної Європи, Балкан, країн Прибалтики, Східної Європи, Росії, Середньої Азії та Кавказу. Мета стипендійної програми – пропагування демократії, прав людини, принципів правової держави та дотримання норм права в міжнародних відносинах. У 2018–2019 навчальному році фонд призначить одну стипендію та два наукових гранти.

Інформацію надано науковим відділом

Центр Східноєвропейських студій Варшавського університету оголошує набір на XXVIII Східну літню школу – 2018 (28 червня – 28 липня 2018 р.) для студентів, випускників вищих навчальних закладів, які проводять власні наукові дослідження і не досягли 35 років. Мета проведення – можливість ознайомлення із ситуацією в науковій галузі, знайомство з новим оточенням і видатними вченими, оцінка ресурсів польських архівів і бібліотек. Учасники, які виконають всі визначені програмою вимоги, отримають диплом Східної літньої школи.

Інформацію надано науковим відділом

Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливості отримання стипендій від Уряду Словаччини, який виділив 5 стипендій на часткове навчання студентів у вищих навчальних закладах і 5 стипендій для стажистів та докторантів/аспірантів (з метою збору матеріалів і вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців. Стипендії виділені в межах програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки.

Інформацію надано науковим відділом

У 2018 році уряд Китайської Народної Республіки надав громадянам України 76 стипендій на 2018-2019 навчальний рік згідно з умовами двосторонньої угоди між Україною та КНР, а також зважаючи на наміри розширити співробітництво в галузі освіти.