Магістерські програми у сфері політичних студій в

Університеті Тарту (Естонія) на 2016-2017 

Університет Тарту (Естонія) оголошує про відкриття процесу подання заявок на ряд магістерських програм у сфері політичних студій. Університет пропонує стипендії, в тому числі і для українських студентів. 

Зацікавлені кандидати можуть поставити запитання модератору програм у Facebook-спільноті за посиланням: https://www.facebook.com/events/1542892386023495/

Університет Тарту оголошує конкурс для навчання за наступними магістерськими програмами англійською мовою:

 -         Демократія та управління: http://ut.ee/democracy

-          Міжнародні відносини та регіональні дослідження: http://ut.ee/irrs

-          Студії Балтійського Регіону: http://ut.ee/baltic

-          Дослідження ЄС та Росії: http://ut.ee/eurus

Часткові стипендії (які покривають вартість навчання) доступні для найкращих аплікантів на всі програми. Всі апліканти будуть автоматично розглядатися для виділення стипендій.

Естонія – країна з високими освітніми стандартами. Університет Тарту належить до 3% найкращих університетів світу (Times Higher Education World University Rankings 2013-14).

- Університет Тарту – науковий і дослідницький осередок, де студенти і дослідники працюють разом в англомовному середовищі;

- Навчаючись в eніверситеті Тарту у вас буде багато можливостей для обміну (тривалістю 1 семестр чи рік) у ряді університетів світу, для участі у Літніх/Зимових Школах чи стажування.

- Магістратура в Естонії – це чудова інвестиція в майбутнє: ви отримаєте диплом високого рівня за доступні кошти;

- Естонія – безпечна і динамічна країна. Естонія має сучасну інфраструктуру: в країні працює система електронного урядування та Wi-Fi майже у кожному куточку.

Ми чекаємо на заявки від потенційних студентів, які бажають навчатися за вищеназваними програмами, незалежно від їхнього теперішнього навчального профілю та спеціалізації. Всі програми поєднують комплексну академічну підготовку та навчання за основною спеціалізацією. Таким чином, випускники програм стають кваліфікованими фахівцями, готовими до роботи на державній службі, в приватному секторі чи в академічній сфері.

Кінцевий термін подання заявок: 15 квітня 2016 року.

 Додаткову інформацію стосовно програм та аплікаційного процесу можна знайти за посиланням: www.ut.ee/politicalscience 

АБО

Написавши Олівії Вирк (Oliivia Võrk )на адресу oliivia.vork@ut.ee

Також Ви можете зв’язатися з українськими студентами, які вже навчаються в Університеті Тарту та почути інформацію «з перших вуст»: http://www.ut.ee/en/why-choose-university-tartu-studies-and-research/international-student-ambassadors